Acil yardim baski balata bitti mi?

Degerli ciftci abilerim kardeslerim mf 265 in kabinine yanik kokusu geliyordu sagina soluna baktim arastirdim kulbitor kapagindan yag egzoz maifolduna akmisti kapagi aluminyum kapakla degistim kalan yaglari temizledim fakat ayni koku tekrar gelmeye basladi yanik yag kokusu gibi baski balatadan yaparmi onun kokusu yanik yag gibimi olur bu arada motorda yag yakma ufleme yoktur motoru gayet guzel ve diridir siz degerli abi ve kardeslerimden bilgi almak istoyorum

Degerli ciftci abilerim kardeslerim mf 265 in kabinine yanik kokusu geliyordu sagina soluna baktim arastirdim kulbitor kapagindan yag egzoz maifolduna akmisti kapagi aluminyum kapakla degistim kalan yaglari temizledim fakat ayni koku tekrar gelmeye basladi yanik yag kokusu gibi baski balatadan yaparmi onun kokusu yanik yag gibimi olur bu arada motorda yag yakma ufleme yoktur motoru gayet guzel ve diridir siz degerli abi ve kardeslerimden bilgi almak istoyorum
El firenini iyice cek frenlere bas yüksek viteste zorla belli eder kendini traktor boğulursa bise yok eger zorlanmazsa balata gidiyor

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Külbütör kapağının altındaki kavuçuk contayı değiştir
Yağı yeni deyiştirdi isen Motorda fazla yağ ola bilir bunada dikkatet
Yada yağlı hava filtlesine fazla yağ koyulmuş olabilir radyatör rüzgarı bu nu çekip biloğa üfler oda ordan buharlaşı. Mf de kolay bitmez baskı balata kuytuk mili ile vazla işin yoksa
Cevabınız için saolun baskıyı söktürdüm malesef baskı bitmiş koku ondanmış şuan sorun duzeldi

• Beğen
Tepkiler: Radox