Anadolu Grubu Zetor'u neden markaları arasına katmaz bilen var mı?

Çok yanlış bir önyargı [emoji23] forum kalıcı olduğu için biraz fazla detaylı yüklendik [emoji23][emoji23] grupta erkuntta var kubotada var fendtte deutzda sadece zetora has bir grup değil muhabbeti görürseniz anlarsınız zaten sürekli bilgi paylaşımı içindeyiz gelip bi bakmanızı tavsiye ederim..
Teşekkür ederim , şimdilik ihtiyaç yok , olursa düşünürüm

Köyden köye taşımacılık [emoji23][emoji23]
IMG-20190629-WA0045.jpeg

Merhaba . ben size Adanadan yazıyorum; elimde ZETOR 10641 2008 model önden pto lu 3000 saatte traktörüm var . Traktörün fren merkezinde arıza oluştu ve buralarda yedek parçasını bulamadım . bu traktörün yedek parçasını satan tanıdığınız birisi varmı. Şu an sorundan dolayı muayeneden geçmiyor ve mağdur durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba . ben size Adanadan yazıyorum; elimde ZETOR 10641 2008 model önden pto lu 3000 saatte traktörüm var . Traktörün fren merkezinde arıza oluştu ve buralarda yedek parçasını bulamadım . bu traktörün yedek parçasını satan tanıdığınız birisi varmı. Şu an sorundan dolayı muayeneden geçmiyor ve mağdur durumdayım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Çorum'da bir yer vardı zetor tüm parçaları bulunur diyordu ama ismini tam hatirlamiyorum

1973 yılında 1 kg buğday 3 litre mazot alıyordu. 50 yıl sonra 6 kg buğday 1 litre mazot alıyor.
Bütün konuyu okudum,dikkatimi çeken bir arkadaşın 2019 da "2 kilo bugday 1 litre mazot almadikca,bu islerin tadi kalmadı " sitemi ni yazmis.4 sene öncesi ne kadar uzak değil mi?Halbuki şimdi parite mi kaldı...