Armatrac 110crd

IMG_0780.JPG

Duyduğumuza inanmayalım tamam Malatyalı Peki trt de canlı izlediğim bebek katili kardeşinede inanmayım mı? Yoksa taklidi mi çıktı beka için [emoji16]
Bunların hepsi böyle senin gibilerin ağzına laf ver mek yaptıkları sonrada mertce deviremediklerini böyle yenmeye çalışan kişiler dir buna da çok bildiğini sananlar inanir sen devam et bilgi sahibi olmaya maçın sonunda tekrar görüşürüz

Bende anlamadım neden bu kadar parçaya ayırdıklarını bunun senkromec nerde heralde bunların hoşuna gidiyor parçalayıp toplamak anlamadım gitti 4 oldu sanırım yapamıyorlar da bugün aradım Erkunt u gelin toplayın traktör u dedim
Beni türk ustalarına emanet edinmi diyor acaba , salı çıkar dedin , bunlar servisi değil mi .daha öncede bunun gibi dağıtmışlarmıydı.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin

Beni türk ustalarına emanet edinmi diyor acaba , salı çıkar dedin , bunlar servisi değil mi .daha öncede bunun gibi dağıtmışlarmıydı.
Gelsinler fabrikadan yapsınlar salı günü hazir olacak dediler gittim hiç bir şey yok Perşembe dediler gittim fotoğraf lardaki gibi senkromec dediler garanti karşılamıyor şimdi sanki başka bişey var diyorlar parayı da ödedim 1236 Euro daha önce ilk aldım ses geliyordu dediler debriyaj gitmiş değişim için böldüler yine aynı ses var altta dortcekerin şaftı dokunuyor mus sonra dpf kompresör diferansiyel vites kutusu klima kompresör un valfi arka yağlar 3 sefer oldu değişimi daha ne anlatayım ben bıktım bunlardan onlar bikmadi dedim bu sefer de olmasın yemin ederim TV çağırıp yakicam bu traktör u adamlar yetkili servis nasıl bişey anlamadım gitti şimdi Türkiye den Edirne servisi ne vize için davetiye gönderdim ben bunlarla uğraşamam sinirlerimi bozdular keşke geçen yıl degistirseydim