benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

Ynt: benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

olabilir kardes ben john deere çekmiyor demiyorum john deereye burda 4lü 12 13 takıyolar ben bikez tek taktım o da çekiyor du ama ben 3 lü 14 kulanıyom arazi çok agır topragı o tümosanı bna övme ne olur nh yide o traktörler burda 55 tt ye 3 lü 9 no takıyolar 60 lık tümoya 3 lü 12 14 takıyolar yani topraktan topraga fark ediyor hele sendeki traktörü getir bu toprakta burdaki engebeli yerde sürsün seri 1 le sna traktörlerimi veririm benim amca oglunun tümoyla nh istiyosan konuşturyım telefonla inanmassan haa tt 65 e de 3 lü 12 veya 14 takıyolar daha topragı düşün ve inan fanatiklik yapmıyorum hiç biri john deere kadar cekemiyor hepsi yavas yavas john deere alıyor sifirini alamıyan gidip 2030 flan alıyor eski sen john deerenin kalitesini gel burda görürsün yakından hatta orda bile çifte kossanız farkı ap acık gorursunuz bacanagın motorda 60 66 nhydi saattı 5403 aldı

yaw bikere john deerenin seri 1 i çok seri diger traktörlerin seri 1 ine göre sen ne diyon anlamadım vala kardes john deereyi kötülermekmi istiyon ne anlamadım neyse tartışmaya zemin yapmıyalım tmam senin traktör sna iyi benim traktör bna iyi ama john deere kalitesini tüm dünya biliyor

şimdi kaldiki çifte ben her türlü john deerenin o traktörlerden üstün gelecegini kanıtlarım ama zamanım yok böyle john deerenin diğer traktörlerden farkını göstermeye ben kendim john deereye iyiki tekrar dönmüsüm hep diyorum gercekten önceden hemen her traktörü de kulandım biliyorum sunu bilin john deereyi kullanan bilir dışarıda gören de az cok anlar farkı ama lafla kimse anlamaz bi makinanın ne oldugunu ben kullandım gördüm farkı her konuda bence sizde kulanın farkı daha iyi göreceginize inanıyorum

ya kardeş iyi diyon hoş diyonda tümosan la john deree ben bir tutmaz neden bizim memleketimizin traktörün kötülüyonuz neden sahip çıkmıyonz elin gavurun traktörün övüyoz ken dimizin taraktörü warken hiç anlamış deilimmm güçlü bile olsa GAVURUN İYİSİNDEN SENİN KÖTÜN HER DAHİM İYİDİR BU KDAR john deree bn kötü demek istemedim 5303 yolda gitrmiyo deil senin yüzüne galeride satan adamın yüzüne bile söylerimmm yolda gitmiyo eyri oturalım dogru konuşalım kabulen 5625 gibi 4 vites olsa iyi ama yok bugün tümosan 55 beygir bir traktörünün orjinal kabinlisini istesen göderiler ama john deree 55 beygir bitaraktörü umusamuyo hem 03 derisi bıraktı e serisine geçti daha fazla konuşmak istemiyorum bir birimize kırgın düşmiyelim?

kanından şüphe etmeye başlıyorum kendi malını yerindibine sokup seni tepe taklak etmeye çalışan haçlıların malını övüyorsun ,açmışsın konunu güzel ,yorum yapan yapar çen çen habire jd yi yüceltip duruyorsun şunu bilki verdiğin o paralar sana zulüm olarak geri dönüyor israili zamanında yücelttiler şimdi başımıza sıçıyor bu böyledir tümosan erkunt batsa kıçınıza kına yakacaksınız

gavurun traktörünü iyi ve kaliteli olduğu için övüyoruz tümosan da o kalitede ve o teknolojide traktör üretsin onuda övelim ben 6430 premıum kullanıyorum tümosan bu klasmanda traktör üretsin alalım o zaman sahip çıkalım...

6 yıldır kullanıyorum pulluk hassasiyet yayını kırabildim oda benim hatam süratl geride yüksek sınıra vurdum çok cüzzi bir paraya aldım 30 tl ye 6 yılda yapılan masraf bu teker illaki ömrü bitice değişiyor yağ yine ösyle yakıt az daha ben ne kalite arayımki senin motoruyun 1000 tl ye aldığın parçayı ben 100 tl ye alıurım

traktörde özellik yok ki bozulucak biyeri olsun bende onu diyorum kendini geliştirsin daha büyük ve teknolojik traktörler üretisn tümosan kullanalım... jd kaliteli teknolojik ve kuvvetli o yüzden kullanıyorum debriyaşsız düğme ile vites geçişi common rail akıllı güç yönetimi biçok sayamadığım özelliği var tümosanda bu özelliklerde traktör üretsin alalım o zaman bizde 1000tl parça parası değil 100 tl parça parası verelim kullanalım

sen almazsan o almazsa sen karalarsan o karalarsa nasıl gelişecek bu yerliler bukezde pahalı dersiniz bahanemi yok güçse aynı hp de senin dj den üstün olmazsa ozaman konuş derim

arkadaşım jd kalitesi dünyada kanıtlanmış bi makina bende eski 2030 ve 5403 var yenilerden allaha şükür tık yok senede kac saat attırıyorsun kardeş tümasancı türk malı nerde hile var onu yapıyor yapmıyor diyen yalan konuşur arkadaş demişya saglam yapsın bizde alalım burda marka kötülemeylim lütfen 100 lira 1000 lira olayına gelince senin 100 liralık malın 1 sene gider bizim 1000 liralık malı 10 sene gider durum buu bu jd neden kötülüyor bu markalar anlamış degilim bide meyvesi olan agac taşlanır ya ondan heraldeeee.....

Kardeş öncelikle ALLAH kazasız belasız çalışmak nasip etsin.Bende 5000 lik ford var 68 model.jd yi hiç kullanmadım nasıl bir traktör olduğunu bilmem lakin sizlere bir anımı anlatayım.bir kaç yıl önce traktör satışları patladı bunu hepimiz biliyoruz.Komşu köyden adamın biri tek çeker jd almış kaçlıktır bilmem ama küçük değil.arkasında boş römorkla çaydan geçerken takılıp kalmış,geçtiği yer tüm traktörlerin geçtiği yer yol olmuş yani.bende yakın bir yerde tarla biçiyordum geldi yardım istedi.gittim gerçekten şaşırdım,römork dolu olsa eyvallah,boş römorkla kalmış öyle,halatı bağlayıp ikisini birden söküp aldım.şimdi aynı manzara ile siz karşılassanız ne düşünürsünüz.

kuzu kurdun
yol FORD ' un )))

saygılarımla.

yaw sen kimsin tümosancı sen ne sekilde benim kanımdan şüphe edersin nasıl böyle bir hakarette bulunursun bana ne demek istiyon yaw ben john deereyi övüyorum evet sen böyle böyle john deere kötüleyince bişey yokta ben bişey söleyincemi zorunuza gidiyor şimdi egri oturup dogru konuşmak gerek haa muttalip bey size bişe demek istemiyorum lütfen sizde benim size gösterdigim saygı çerçevesinde bana yanıt verin haa bu tümosancı da fazla laf kalabalıgı yapıyor aklı sıra kavga çıkarmak asıl sizin gibiler bizi içimizden birbirine düşürüyor ya surda ne güzel sohbet ediyoz herkes john deeresini tümosunu nh sini övsün digerleri de eksiklerini desin yani bişemi olacak senin makina sana güzel benim makina bana yaw anlamadıgım tek bişey var tümosanıda türk malı ediyorsunuzya yaw tümonun motoru bikez italyan degilmi söle şanzıman yabancı degilmi cevaplayın hadi haa patent alıp üretmek ayrı kendi malını birebir kendi baska kopyası olmadan üretmek ayrıdır

john deere 5625 ime kaclı pulluk atayım arkadaslar bizim toprak çok agır 4 lü 14 almayı düşünüym ben sizin tavsiyeniz ve 4 lü 14 lü pulluk fiyatları ne kadar acaba