benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

Ynt: benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

ykt123 link=topic=37648.msg326535#msg326535 date=1295467132' Alıntı:
cok sagolasın kardes peki digerleri hakında bi bilgin varmı
Ünlü nün 4 lü 13 numarasını biz 2800 aldık resimlerini foruma atmıştım hatta
4942.jpg

ykt123 link=topic=37648.msg326864#msg326864 date=1295539152' Alıntı:
sagolasın kardes ya ünlü puluk nasıl güzelmi bizim burda pek yok ta ilginize cok tesekür ederim anlş-*s
Evet güzel biz daha önce hep alpler kullanıyorduk ilk dayım aldı onunkide 4 lü 14 numara o kullanıyordu baktık güzel bu senede biz aldık tavsiye ederim kalite olarak alpleri aratmaz zaten garantilide bize bayii kırabiliyorsanız kırın dedi değiştirriz dedi yani güven veriyo kullanışlıda.

yekta güzel ama trakjtörleri bir tek nakliyatla iyi yada kötü olduğunu anlayamasın senin bu traktörler jonderenin sınıfının içinde en adi en ucuz traktörleri bizde bir laf var görmemişin bir oğlu olmuş

yaw ne yani simdi sen ne demeye çalışıyon anlamadım kusura bakma ben senden önce john deereyi görmüşüm ve de tanımışım sunu bil senin 2000 veya daha fazla arazin olabilir paran bana göre daha fazla olabilir ama bu demek degildirki herseyi sen iyi bileceksin ben 12 yasından beri traktör kulanıyom mf yi de fiatı da hepsini kulandım ama bu yasıma kadar j deere nin eski 20*30 gibi aynı saglamlıkta aynı güçte makina görmedim sonra 5303 aldım onun saglamlıgını ve gücünü de cok begendim ve son olarak plusu aldım bundanda memnununum şu nu bil TRAKTÖRÜN SOFORÜNE BAGLIDIR ÇOGU SEY senin yasın 30 benim yasım 52 yılar bana ne makinalar gösterdi ama john deere gibi makina asla görmedim vala yahya sen kendin beni aradıgında bu makinayı öve öve bitiremiyordun bayiyle bi kavga etiniz makina oldu el arabasından beter , makinanın hiç günahı yok haaa sunu bil ben sadece nakliyede degil çifttede kulanıyom senin arazin çok dogru ama benin arazimde emsali hiç bi makina çifte gelemiyor yaw ben makinamı biliyom zaten kulanan bilir john deereyi ama sunu bil görmemiş diyerek kendinden biraz fakır olanları daha dogrusu kimseyi küçük görme ben yekta degilim babasıyım biraz geç yazıyorum

slm abi niye kızıyorsun ben kimseyi hor görmem beni tanıyan esnaf arkadaşlarda bilir benim söyleceğim daha ne oldu 5625 alalı en az 1 yıl geçsin dediklerime hak verecen şu anki aklım olsa ya jondeeere almazdım yada 6000 serilerinden alırdım pahalı ama ilerisi için yatırım çünkü her taraftan arıza veriyon vallahi abi bilmezsem elazığdaki ustayla ortak oldunuzu düşünecem bizler büyüklere saygıda kusur etmeyiz zenginlikte fakirlikhte geçidir allah gönlüze göre versin ama şirketler bizim gibiler oldukça cirolarını yükseltirler anla artık

bak sevgili okurum

bizim buralada çekişme oldu geçen yıl tümosan 60-60 4x4 tenteneli le john deere 5403 4x4 tenteneli çekişti tümosan walla yerleri yalatırdı john deere 5403 paylaşım için saol +rep

demisin ki sen zeka problemlisin die çokkkk abartılı geliyo

60-60 60 beygirlik makina

jd 5403 internetten bakabilirsin 74 beygirdir çekese ayıp

dalga geçmeyin denginde çektiğini yazın

şimdi öncelikle güzelce konuşun konuşmanıza dikat edin sizin traktörden anlamadıgınız apacık ortada ve 5403 65 hp sen kime hangi traktörü ögretiyon anlamadım hem traktör cekiştirmrk çok boş bişeydir traktörün gücü cekişmeyle ölcülmez traktör cekiştirmede önemliolan agırlıktır agır olan makina herzaman ceker bu da bir güç arz etmez traktörü nerde denersin gücünü ölcersin çifte yolda yükte balyada sılajda traktörün gücü beli olur konuşmanı bıl zeka özürlü falan olmuyor burası bir paylasım sitesi

arkadaslar 5625 e ön kepçe taktırmak istiyorum fiyatlar hakında bilgisi olan var mıo birde pancar hasat makinası elinde olan varmı bizim buralarda yok getirmeyi düşünüyorum

60,66 ceker dogru agır traktör 5403 bide tarlada gelsin bakıyım o zaman nereye kacacak acaba 60,66 co k merak ediyorum 5403 65 beygir bikere ikide bi 75 deyip durma kardeş yakıttında da iddaya girerim iştede 6066 hodri meydan denedik kardeşim biz onları hepsi mars oldu benim yanımda konuşamaz o markalar takıp birbirinr olmuyor bu işler tarlada konuşuyor traktör bi dahada sataşma jd ye aram kardeşim o kadar güveniyosan traktörüne ver bana 1 senede haşat edelim calışma neyle oluyomuş gör.......

traktör ön kepceleri 13-14bin tl ama orjinal gibiler.. bi arastır izmir ve konyada var..

bugun jd serivisinin oradaydım 5625 bitane vardı inceledim biraz 75bin tl diyordu fiyatına.. 5075E yede kabinsiz 57bin diyordu..

ceya023 link=topic=37648.msg355766#msg355766 date=1299678642' Alıntı:
traktör ön kepceleri 13-14bin tl ama orjinal gibiler.. bi arastır izmir ve konyada var..

bugun jd serivisinin oradaydım 5625 bitane vardı inceledim biraz 75bin tl diyordu fiyatına.. 5075E yede kabinsiz 57bin diyordu..
dogrudur vala john deerelerede zam geldi zaten elazıg servisine mi gittin

ykt123 link=topic=37648.msg355978#msg355978 date=1299688417' Alıntı:
dogrudur vala john deerelerede zam geldi zaten elazıg servisine mi gittin

kubota ya depo kapGI ararken jd servisi geldi kubotayı incelemek için orada konuştuk servisin önunde iki tane jd vardı sıfır öle fiytlarını sordum