Buğday, Arpa, Çavdar, Yulaf ve Tritikalede 2021 ürünü için dekar başına bir defaya mahsus 50 lira destek ödenecek

Senin bunu istemen neyi değiştirir, yunanlılar eski imparatorluklarını, İtalyanlar eski akdeniz imparatorluklarını, Japonlar eski imparatorluklarının gücüne birliğine kavuşmak istiyor, istemekle yapmak arasında fark var.

Bu zamanda ortaçağdan süregelen sömürgeci güçlerin hakimiyeti sözkonusu, Çin 5 bin yıldır topraklarının dışında bir sömürgecilik yapmıyor, Bu işlerin başı global ölçekte güneşin batmadığı imparatorluk ingiltere ile önemli bir miktar fransa, son yüzyıldada çoğunluk ABD nin uğraştığı bir iş, bunların sömürdükleri bölgeleri daraltan yada bunlarla uğraşan bir güçte yok dünyada, sürekli genişleme peşindeler, doymak bilmez bir anlayışları var, avrupada Alman imparatorluğunu, avrasyada osmanlıyı yediler bitirdiler. Rus çarlığınıda devirmişlerdi ama yiyemediler, şimdi sıra ona geldi lakin başarırlarsa sıra Çİn e gelecek, bu işin sonunda dünya daha fazla çeker.

Dünyadaki dengeleri kışkırtan bu batılı anlayış ortadan kalkmadıkça dünya rahat yüzü görmez, Ne Turan, ne Rusya, ne Çin nede Afrika bunların hilekarlıklarını ve sömürgeci anlayışlarını sonlandırmadıkça rahat yüzü görmez, sanırım hepsi bir olacak bu sömürgeci batılıları dize getirecek başka yolu yok.Yoksa her yer sürekli karışır bunlar seyreder akıl satar dünyaya.

Abi az sabırlı olun sıkıntılı günler geçer.

Rusya'ya çöktüğümüzde her şey yoluna girecek İnşallah.

Ekli dosyayı görüntüle 68462
Konu başlığı ne? konuyu nereye getirmişiniz? Destek diyoruz, ne kadar ne zaman yatacak diyoruz? Gitmiş destroyer paylaşmış, devamında Rusya'yı dağıtıyor dünyayı fethediyor.. Ha bir de Rusya ya çökecekmişiz.. falan falan.. Yazması ne kadar basit tuşlara dokundun mu harfler çıkıyor..

Konu başlığı ne? konuyu nereye getirmişiniz? Destek diyoruz, ne kadar ne zaman yatacak diyoruz? Gitmiş destroyer paylaşmış, devamında Rusya'yı dağıtıyor dünyayı fethediyor.. Ha bir de Rusya ya çökecekmişiz.. falan falan.. Yazması ne kadar basit tuşlara dokundun mu harfler çıkıyor..
82- Moskova 83-St. Petersburg yakında. 🙂🙃

• Beğen
Tepkiler: zeki özcan

Konuyu açan benim, istediğimde geyiğini de yaparım. İsterseniz sizde yazın. Beğenmiyorsanız engelleyin beni. Görmek zorunda kalmazsınız.

Bu arada Destroyer değil o: TCG Anadolu amfibik uçak gemisi. Rusları perişan eden SİHA'lardan 50'sini birden taşıyor.

19 günde tespit edilen görüntülere göre 600 milyon dolarlık zarara sokmuşuz Rusları. Şimdi herşey tuşlarla yapılıyor. Ne kolay değil mi.

FN0NeBZWUAMG6gs.jpeg

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Madem atis serbest bende sallayayim biraz. Şimdi kışın soğuk olur. Yazın ruslar tatile geldiğinde, çaktırmadan kafkaslardan giriyoruz. Turan ordusunu burada bırakıyoruz ,adamlar olaya uyanmasinlar diye. Bunlar tatil dönüşü rusyaya bir geliyorlar, kapi kilitli giremiyorlar. Biz önden, turan kuvvetleri arkadan bunları çembere alıp bitiriyoruz.

Asıl olay bundan sonra başlıyor. Önce aycicek,buğdaylari eve gönderiyoruz. Sonra alıyoruz nükleerleri, bi amerigaya, bi Fransa,bi ingiltereye, Ronaldo yokken portekize sallıyoruz.

Madem herkes hayalini paylaşıyor, bende birseyler uydurdum işte. Ya tutarsa ?

Madem atis serbest bende sallayayim biraz. Şimdi kışın soğuk olur. Yazın ruslar tatile geldiğinde, çaktırmadan kafkaslardan giriyoruz. Turan ordusunu burada bırakıyoruz ,adamlar olaya uyanmasinlar diye. Bunlar tatil dönüşü rusyaya bir geliyorlar, kapi kilitli giremiyorlar. Biz önden, turan kuvvetleri arkadan bunları çembere alıp bitiriyoruz.

Asıl olay bundan sonra başlıyor. Önce aycicek,buğdaylari eve gönderiyoruz. Sonra alıyoruz nükleerleri, bi amerigaya, bi Fransa,bi ingiltereye, Ronaldo yokken portekize sallıyoruz.

Heh şöyle :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Ver coşkuyu abi. Şu Rus korkusunu atsın millet üstünden

Sıra bende...
Ruslar, ukraynalılar, amerika,ingiltere ,almanya vs hepsi bizim dostumuz...

Sıra bende...
Ruslar, ukraynalılar, amerika,ingiltere ,almanya vs hepsi bizim dostumuz...
Ruslar toprak işgal ederek sömürür.
Amerika, İngiltere köle düzeni kurarak sömürür.
Almanlar Hitler'leşir soykırım yapar.
Ukrayna yalanlara inanır arada pestil olur.

Bugün yine,bayağı sorunları çözmüş benim,canım Trakkulübüm.
Allah zeval vermesin size,
Şu mazotla,gübre ve yem fiyatlarını bi düzeltin arada.😊
aşağıya yazacağım ekip Türkiye'yi süper ülke yapar. Bu da benden olsun.
Aşağıdaki ismilerden izin almadan yazdım. Hakkınızı helal edin.

Emre iç işleri bakanı
Ufuk adalet bakanı
Karasaban savunma bakanı
Cemal Ticaret bakanı
İrfan hoca Bilim ve teknoloji
İsmail Hayvancılık
Filiz Kadını Yüceltme bakanı
Onur Maliye bakanı
Toztoprak dış işleri bakanı
Başkanı ve devamını siz tamamlayın.

Emre iç işleri bakanı
Ufuk adalet bakanı
Karasaban savunma bakanı
Cemal Ticaret bakanı
İsmail Hayvancılık
Onur Maliye bakanı
Seni de yapı denetim genel müdürü yapalım

Emre iç işleri bakanı
Ufuk adalet bakanı
Karasaban savunma bakanı
Cemal Ticaret bakanı
İsmail Hayvancılık
Onur Maliye bakanı
Benden adalet bakanı olmaz benim insani yönüm ağır basıyor abi ama yanıma bir kaç danışman felan olursa olur 😀

Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim,ALLAH iyiliğini versin, @h.ilerigiden 😂😂😂
Lakin beni neden unuttun,
Yoksa ben hâlâ çiftçimiyim...???😊

Emre iç işleri bakanı
Ufuk adalet bakanı
Karasaban savunma bakanı
Cemal Ticaret bakanı
İsmail Hayvancılık
Onur Maliye bakanı

Benden adalet bakanı olmaz benim insani yönüm ağır basıyor abi ama yanıma bir kaç danışman felan olursa olur 😀
Ufuk verilen göreve itiraz etme hakkın yok. Hadi hayırlı olsun, 😂🙏🙏🙏

Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim,ALLAH iyiliğini versin, @h.ilerigiden 😂😂😂
Lakin beni neden unuttun,
Yoksa ben hâlâ çiftçimiyim...???😊

Ufuk verilen göreve itiraz etme hakkın yok. Hadi hayırlı olsun, 😂🙏🙏🙏
seni unutmadım.
sona sakladım cevap yaz diye.:)

Ercan- Yusuf ( Hacivat -Karagöz)
Ercan patpat federasyon başkanı
Yusuf Atlı spor federasyon başkanı ;)
Kültür bakanlığıda olur