• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

BURSA TARIM FUARI STAND FOTOĞRAFLARI 2017...!!!

14/10/2017

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da 2017 yılından Bursa Tarım Fuarı standlarını göreceksiniz. Paylaşma fırsatı bulamamıştım. Şimdi sizlerle paylaşıyorum....;)

alipasalierkan.....;)

Bursa tarım fuarının diğer fuarlardan en önemli farkı, büyük ve kapsamlı meyvecilik bölümü.Ben ilgilenmesem bile hayvancılık bölümü de çok kapsamlı.Beş yıldır her yıl gidiyorum.

Palazoğlu römork fiyatları ne idi acaba bide doğanlar pulluk yaylı 4 14

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Güzel ve bol fotoğraflı paylaşım olmuş, fuara gitmiş kadar olduk Erkan..
Bursa tarım fuarının diğer fuarlardan en önemli farkı, büyük ve kapsamlı meyvecilik bölümü.Ben ilgilenmesem bile hayvancılık bölümü de çok kapsamlı.Beş yıldır her yıl gidiyorum.
Palazoğlu römork fiyatları ne idi acaba bide doğanlar pulluk yaylı 4 14
Bu 2017 fuarıydı. Yani o zamanki fiyatlar ile şimdikiler arasında dağlar kadar fark vardır...:D

Palazoğlu römork, tandem, arkada iki dingilli olanı 30 000 TL fuar fiyatı vardı.

Arşiv tadında olmuş , geriye dönük güzelce takip ederiz. Konya fuarı ve Bursa fuarı iş zamanında denk geliyor

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...
Arşiv tadında olmuş , geriye dönük güzelce takip ederiz. Konya fuarı ve Bursa fuarı iş zamanında denk geliyor
Bende Konya fuarını merak ediyorum abi. Ama gitme fırsatı olmadı daha.
Claas' a ayar olduğum fuardi, kapıları kilitli diye.
Loto çıksa alabilirim diyordum, o günden sonra loto çıksa da almaktan vazgeçtim 🤣
Kapılar açıktı biz ziyaret ettiğimiz de herkeste biniyordu. Size talihsiz bir an denk gelmiş herhalde. Bir daha denk gelirseniz de Asko' dan arkadaşlara beni söyleyin. Açarlar sıkıntı olmaz.

Üst Alt