• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

deutz/same 2017 yorum ve tecrübe

Deutz55 uzun zaman çalışmadı dün çalıştır dim ama hemen stop etti. Baktım filtre lere mazot gelmiyor. Sorun ne olabilir mazot 'nden gelmiyor. Hava yapmış olabilir mi.bu sorunu nasıl giderebilirim. Bilgisi olanlar deutz kullanan arkadaşlar yazarsa iyi olur

Deutz55 uzun zaman çalışmadı dün çalıştır dim ama hemen stop etti. Baktım filtre lere mazot gelmiyor. Sorun ne olabilir mazot 'nden gelmiyor. Hava yapmış olabilir mi.bu sorunu nasıl giderebilirim. Bilgisi olanlar deutz kullanan arkadaşlar yazarsa iyi olur
Selamlar erzurumlumusunuz.
Soğuk sebebi ile mazot kanalları donmuş olabilir.

Kışın mazota tamyak diye bir kimyasal katiyorduk önceden , bilmiyorum hala var mı

Benim bi sorum var..
Bu soylenen 30 vites surungen dahil 30 vites mi yoksa gercekten bucukla 30 vites mi ? Eger bucuklu 30 vitesse guzel fakat surungenle 30 vitesse eskilerden bi farki yok demektir..
3 tanede elestirim olacak .. 1 suthutle kolu daha hos estetik olabilir di kapi tokmagi gibi birde govdeden yukari dogru cikiyor .2 direksiyonu gosterge tablasini butun olmus gidip geliyor fakat hala o eski gosterge paneli hic hos degil zaten ic acici bi gorselligi yoktu yine aynisini koymuslar. 3 ee kardesim yapmissin etmissin gordugum kadariyla ciftceker ve dif. Kiliti yine kollu .saygilar:)
Bu arada kabin hangi firmanin :)
Deutz fahr yeni ürünlerinde new holland ile case ih gibi yarış kabin kullanıyor.

Sdf grubuna ısınamadım birtürlü..agrofarm 410 kullandim tarla sürmek için motor güzel gibi lakin avrupa motorda levye vardı sol tarafta kabin içi çok dardı ikinci kişiye yer yok hızı güzel yolda, frenler zımba gibiydi

Sdf grubuna ısınamadım birtürlü..agrofarm 410 kullandim tarla sürmek için motor güzel gibi lakin avrupa motorda levye vardı sol tarafta kabin içi çok dardı ikinci kişiye yer yok hızı güzel yolda, frenler zımba gibiydi
Avrupa da olsa bayi boş ve ucuz modelleri getiriyor. Ülkelere göre motor üretiliyor. Sdf nin çok modeli var

bilmiyorum yusuf abi bugün servisi aradım onada söyledim aynı şeyi hidroliklerden geliyordur dedi motora bi parça takılır yaparız dedi ama bana pek inandırıcı gelmedi

bilmiyorum yusuf abi bugün servisi aradım onada söyledim aynı şeyi hidroliklerden geliyordur dedi motora bi parça takılır yaparız dedi ama bana pek inandırıcı gelmedi
aynı modelden başka bir tane yokmu,
yakınlarda varsa bi dene.
veya bayiden bin birtane bak,karşılaştır.
aman verme....

Üst Alt