Dolar 6.750 hayırlı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezon yaklaşıyor.Tohumu nasıl alıcaz hadi aldıkta gübreyi nasıl alacaz.Kıraç yerlerde nasıl verim yapacak.4 yıldır 18-46 atıyordum tarlalara bu sene mecburen ya 21 sülfatla ekim yapacaz yada kök gübresiz ekim.Çözüm arıyorum bulursm söyleyecem:d..Bu sene biz çiftçileri çok felaket yıl bekliyor arkadaşlar.Çok zorluklar çekecez.Çoğu insan belkide ekemeyecek tarlaları.Ekenlerdede gübresiz ekim yaptığı için önümüz sezon çok düşük hububat rekoltesi olur.Önümüz sezon para yapar diyecem ama onunda çözümü var vergilere sıfır politikasıyla ithalat.Hersene böyle böyle 4 senede bu memelekette çiftçi kalmayacak.Onun için şuan ekmeyipte tarlaları satsam diyorum ama ŞU SAATTEN SONRA KİM TARLA ALIR.

Sezon yaklaşıyor.Tohumu nasıl alıcaz hadi aldıkta gübreyi nasıl alacaz.Kıraç yerlerde nasıl verim yapacak.4 yıldır 18-46 atıyordum tarlalara bu sene mecburen ya 21 sülfatla ekim yapacaz yada kök gübresiz ekim.Çözüm arıyorum bulursm söyleyecem:d..Bu sene biz çiftçileri çok felaket yıl bekliyor arkadaşlar.Çok zorluklar çekecez.Çoğu insan belkide ekemeyecek tarlaları.Ekenlerdede gübresiz ekim yaptığı için önümüz sezon çok düşük hububat rekoltesi olur.Önümüz sezon para yapar diyecem ama onunda çözümü var vergilere sıfır politikasıyla ithalat.Hersene böyle böyle 4 senede bu memelekette çiftçi kalmayacak.Onun için şuan ekmeyipte tarlaları satsam diyorum ama ŞU SAATTEN SONRA KİM TARLA ALIR.

Satmak çozüm değilki . Çoğu kişi tarım ve hayvancılıktan başka bi iş bilmiyor .30 yaşındayım 18 46 tabana attığımı hatırlamıyorum 15.15.15 bile lüx gübre oldu bu fiyatlarla . Yağlı tohumlar fiyat açıkladı 2 gün sonra dolar 6.75 [emoji848] borcu olan mecbur satacak ama satmayan 2 ay sonunda 3 liralara satar ayçiçeği. Gerçekten karışık piyasa [emoji20]

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
..
. FB_IMG_1535389104834.jpg

Yakın zamanda 7 yi gördük böyle giderse yakın zamanda yine 7 yi görecez. Bu sefer 7 yi geçecek gibi. Bekleyip görecez. 2020 veya 2023 e kadar zor günler var diyorlar. Bunlar dış mihrakların oyunu, güçlü kalmalıyız

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Yakın zamanda 7 yi gördük böyle giderse yakın zamanda yine 7 yi görecez. Bu sefer 7 yi geçecek gibi. Bekleyip görecez. 2020 veya 2023 e kadar zor günler var diyorlar. Bunlar dış mihrakların oyunu, güçlü kalmalıyız
Bunlar hep diş mikraklarin oyunu. Yoksa hukumet buyuk yatirimlar yapti. fabrikalar acti, eğitimi avrupadan iyi duruma getirdi, ciftcimiz ulkenin en cok kazananlari oldu, vergi rekortmenlerimiz ciftciler oldu, tarim bakanimiz tarim buyuk yenilikler getirdi, dunyanin en buyuk tarim urunleri yetidtiricisi olduk, tum urunler yerli ve milli oldu, hic ithalat yapmiyoruz, kendi kendine yeten tek devletiz.... hükümetimiz sagolsun. Bunlar hep abd nin isi.

Herkes merkez bankasından hamle bekliyor. Piyasalarda bekliyor. Ama bizimkiler fırtınaya karşı mevduatlarda faiz hamlesi yapıyor. Bu kadarıyla kalırsa akşam saat 5 olmadan 7.00 olur dolar. Piyasa hamle yapacağını fiyatladı çünkü. 6, 50 üstünde kaldığı sürece hedefi 7.08’dir

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
sürekli yerli milli üretim diyen malum medya gurubu nedense hiç tarımsal üretimmde yerlileşmeden bahsetmiyor

Bu yerli ve milli yalanını milliyetçi kesimden oy almak için bilinçli yapıyorlar yoksa ne yerliyle nede milliyle işleri yok eğer zerre kadar yerli ve milli olsalar o kadar boş beleş suriyeliyi ülkeye sokmazlar. sabahtan akşama kadar arap devletlerinin hakkını hukukunu korumaya çalışıyorlar bir kere dedilermi çin devletine neden orda UYGUR TÜRKLERİNİ katlediyorsunuz diye ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...