En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Marka gutmeden elestirede bulunuyorumda ne yapsak da case. Duygulari bazen agir basiyor bazen :) 60 65 70 hp.lerde lda yi standart sunsa cok guzel olacagina eminim. 70 zf ye lda once si ve sonrasi. Cok fark.var.kendi motrumu kullandigim kadar 70 erkuntu kullanmisligim var
Case onerin icin tesekkurler ercan suan 65 75 hp icerisinde hem konfor performans olarak 75 c guzel traktor.yari avrupa yedek parca servis olarak dusundugunde guzel tabi ne iste kullanacagin onemli 75c muadili 80.4 ikisinide esit sartlarda teste tabi tutmak lazim.ayrica erkuntun yeni kabin tasarimi ile casenin kabin.konfor olarak esit duzeyde tek sikinti erkuntun debriajinin sert olmasi buna bir cozum bulmalari lazim erkunt yetkililerinin

O konulara karıştırmamak için bundan sonra alıntıyı buraya yazacağım burdan devam ederiz hemde başkalarının konularına saygısızlık etmemiş oluruz Hamdi hocam :)
Case duyguların hakketen ağır basıyor.

65 ve 70 hplere LDA olsa iyi olur tabi ama şimdilik bu konuda şahsen yapacağımız öneriden başka bişey gelmez.
Şimdi sistem halatlı olduğu için yumuşak pedallar var.
bizim 2005 70t yumuşsaktı ayağın ağırlı yeterli idi. tenteliydi.
2012 70 lx ilk geldi debriyaj demir gibi ayağını topal edecek 40 saatte rutin kontrole gittim şahsen servis iş bilen biri idi zaten hemen ayarı verdi orda rahatça kullanmaya başladık şimdi 1400 yakın herhalde daha da iyi hale geldi, şimdi çıkanalr dediğim gibi süper.
Şu saatten sonra belki erkunt almazsın tamam da :) denk gelirsen yeni sisteme de bak incele bana yaz eski ile yeni arasında neler olmuş bitmiş.

son 4 ayda 3-4 erkunt konusu anca açtım jd 15 üzeri case mf claas vs konuları daha çok açtım ama çoğuna yanıt yok bile sıkıtı değil.
Fakar çiftçilik dışı konulara konu açınca bura tarım sitesi traktör vs olmalı gibisinden cevap yazıyorlar ne edecez şimdi :)

O konulara karıştırmamak için bundan sonra alıntıyı buraya yazacağım burdan devam ederiz hemde başkalarının konularına saygısızlık etmemiş oluruz Hamdi hocam :)
Case duyguların hakketen ağır basıyor.

65 ve 70 hplere LDA olsa iyi olur tabi ama şimdilik bu konuda şahsen yapacağımız öneriden başka bişey gelmez.
Şimdi sistem halatlı olduğu için yumuşak pedallar var.
bizim 2005 70t yumuşsaktı ayağın ağırlı yeterli idi. tenteliydi.
2012 70 lx ilk geldi debriyaj demir gibi ayağını topal edecek 40 saatte rutin kontrole gittim şahsen servis iş bilen biri idi zaten hemen ayarı verdi orda rahatça kullanmaya başladık şimdi 1400 yakın herhalde daha da iyi hale geldi, şimdi çıkanalr dediğim gibi süper.
Şu saatten sonra belki erkunt almazsın tamam da :) denk gelirsen yeni sisteme de bak incele bana yaz eski ile yeni arasında neler olmuş bitmiş.

son 4 ayda 3-4 erkunt konusu anca açtım jd 15 üzeri case mf claas vs konuları daha çok açtım ama çoğuna yanıt yok bile sıkıtı değil.
Fakar çiftçilik dışı konulara konu açınca bura tarım sitesi traktör vs olmalı gibisinden cevap yazıyorlar ne edecez şimdi :)

Erkuntun yeni modelleri ni.inceleme firsatim olmadi ercan bende merak ediyorum yeni.kabin tasarimli erkuntlari. Kullanim ergonamisi olarak kullanisli gorunuyor eski modellerden daha kullanisli.hidrolik kumanda kollari olsun. Viteslerinin halatli olmasi konforu artiracagini.dusunuyorum.
Sendeki bu erkunt aski bendeki case aski umut hocadaki zetor askini ne yapsak yok edemeyiz :)
Ben forumda farkli konular acilmasindan yanayim siyaset olmadigi sure tum konulari konusup tartismaliyiz.bilgi herzaman guctur yeterki bilgi olsun bizlere birseyler katsin

f0c34b68c4a8cee0c401d9666679570d.jpg