En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

yaş 33
İnternette okutun biraz.
genç çiftçi projesi varmış
2018 için 50bin hibe.
koyun alınlarını Tigem yapıyormuş ( Tigem kendinden merinoslardan verse gözü kapalı girerim 😆)
3 yıl hayvan satsmıyorsunuz diyor. kuzuları satabiliriz heralde.
şuan köyde neler yapılabilir onları inceliyorum elektronik işlerinden vazgeçmiş değilim ama iyi bir fırsat varsa değerlendirebilirim.

yaş 33
İnternette okutun biraz.
genç çiftçi projesi varmış
2018 için 50bin hibe.
koyun alınlarını Tigem yapıyormuş ( Tigem kendinden merinoslardan verse gözü kapalı girerim 😆)
3 yıl hayvan satsmıyorsunuz diyor. kuzuları satabiliriz heralde.
şuan köyde neler yapılabilir onları inceliyorum elektronik işlerinden vazgeçmiş değilim ama iyi bir fırsat varsa değerlendirebilirim.
Soyle anlatayim abi benim yasta 30 oldu88 dogumluyum
Ilk sene bizim koyden 15 erkek 2 bayan yazildi biri 7 adet duve biride 3 donum sera cikti ve aldilar geri kalan 15 erkek hava aldi yaslari 24 28 ortalama
Gecen sene 20 erkek 4 bayan yazildi 3 une 38 koyun birine 7 duve daha 15 gun once aldilar bunlar evli kisiler
Eger yaşin gencse 10 puan ondesin
Eger evliyswn 20 puan ondesin
Birde bayansan 30 puan ondesin
Ben daha hic erkege cikan gormedim hep bayanlara cikti

Soyle anlatayim abi benim yasta 30 oldu88 dogumluyum
Ilk sene bizim koyden 15 erkek 2 bayan yazildi biri 7 adet duve biride 3 donum sera cikti ve aldilar geri kalan 15 erkek hava aldi yaslari 24 28 ortalama
Gecen sene 20 erkek 4 bayan yazildi 3 une 38 koyun birine 7 duve daha 15 gun once aldilar bunlar evli kisiler
Eger yaşin gencse 10 puan ondesin
Eger evliyswn 20 puan ondesin
Birde bayansan 30 puan ondesin
Ben daha hic erkege cikan gormedim hep bayanlara cikti
onlar zaten köyde şehirden köye göç edecek olana bi güzellik yapmazlarmı ki
bende 84 lüyüm kıdemli bekarlardanım[emoji16] işin gerçeği hayvancılığa çok sıcak bakmıyorum ama fabrikalarda hayvandan kazandığımızın yanından geçemiyoruz.
40 koyunda azımsanacak hayvan değil.
açıkçası beni aç bırakmaz gibime geliyor. bizim tarlalar ineklere yetmiyordu ama koyuna yeter gibi geliyor bana.

onlar zaten köyde şehirden köye göç edecek olana bi güzellik yapmazlarmı ki
bende 84 lüyüm kıdemli bekarlardanım[emoji16] işin gerçeği hayvancılığa çok sıcak bakmıyorum ama fabrikalarda hayvandan kazandığımızın yanından geçemiyoruz.
40 koyunda azımsanacak hayvan değil.
açıkçası beni aç bırakmaz gibime geliyor. bizim tarlalar ineklere yetmiyordu ama koyuna yeter gibi geliyor bana.
Abi sen bursanin neresindesin yolum duserse bi ugrarim yanina