En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Başımdaki bu adamdan sıra gelmedi ki :)
adam mikrafonu bile sahiplerine zar zor teslim etti Ercan konuşacak diye..

Senin konuşman şarttı abi [emoji28] Trakkulüpün öncüleri konuşmayacakta kim konuşacak Yusuf abi çok kibar konuşuyor [emoji41]

Senin konuşman şarttı abi [emoji28] Trakkulüpün öncüleri konuşmayacakta kim konuşacak Yusuf abi çok kibar konuşuyor [emoji41]

Yok ben geçen yıl konuştum hatta canlı yayında temsilci oldum.
diğer üye arkadaşlarında bi konuşması gerek.
Bu arada bu adam bana karşı pek kibar değil buluşma olmasa kavga dövüş edecektik sabahta erkenden kaçmış dayak yiyeceğini biliyor çünkü ama evini öğrendim bi müsait zamanda gidecem.

Askıyada çıkmamış daha mazot gübre bekleyecez abi [emoji23] Erzurum’da çıkmamış daha sadece 2 Mart’ta yem bitkisi desteğini alacaz biz [emoji848]

IMG_1940.JPGguzel bir toplantı olmus trakkulup yine göstermiş bitlik ve beraberliğini

Yok ben geçen yıl konuştum hatta canlı yayında temsilci oldum.
diğer üye arkadaşlarında bi konuşması gerek.
Bu arada bu adam bana karşı pek kibar değil buluşma olmasa kavga dövüş edecektik sabahta erkenden kaçmış dayak yiyeceğini biliyor çünkü ama evini öğrendim bi müsait zamanda gidecem.

geçen senenin yayını varmı abi you tubede felan izleyelim :D hele buluşmada ondan mı yan yana oturmadınız :D

Sitede gordugum isimleri tanima firsatim oldu video sayesinde eline saglik Ercan Abi. Sitenin belkide ilk uyelerinden olacaktim ama o zaman cocuk akliyla ugrasamadik sadece traktor merakimdan oturu arastirmalar yaparken denk geliyordum okuyup cikiyordum uye olmak sart degildi bilgilere ulasmak icin hatta uye bile olmustum 7 8 sene once ama 2 3 kere girip ciktim ve sonra sifre falanda unutunca kaldi gitti girmedim ilk uyelerin arasinda olmustum yoksa :) en sonda gecen sene artik uye olmaliyim tam olarak dedim oldum ve gercekten site cok daha yogunlasmis cok yayginlasmis sevindirici bisey bu emegi gecen herkesin ellerine saglik birdahaki bulusmada katilip hepinizle detayli tanismak uzere daha guzel gunlere hep birlikte

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
S.aleyküm yağmurlu bi havadan herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Buluşmaya gelemedim içime cuk diye oturdu. Hepiniz iyiki varsınız. :)

Aleyküm selam abi iyi akşamlar.

Tukcell'e dava açacam [emoji35]. Tv+ isimli telefonlar için televizyon programı var. Geçmiş 24 saat geriye sarabiliyorsunuz herhangi bir kanalı. Tam 3 kere mail gönderdim. Bereket tv yide ekleyin diye halen yok [emoji3]. Ögrenciyiz pek televizyon nasip olmuyor. [emoji4] Dolayısıyla programı izleyemedim.

YouTubeden izlesene Akif

https://www.youtube.com/watch?v=6mzKtAUUtXQ

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68