En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

IMG_1329.JPGkilli toprak sevenler toplanın bakalım nasıl olacak bu iş

Yok kardesim o yüzden deil yakmazsak sürüm imkansızdı
Sap yakmak toprağın kohezyon özelliğini kaybedip.adezyon özelliğinin yükselmesi ne sebep oluyor bildiğin gibi. Bir kaç sene üst üste yakmadan sürebilir sen gözle görebilecek şekilde fark edebilirsiniz. Bu benim şahsi düşüncem.danelik mısırı bende ekiyorum.en güzeli yüksek bacak geniş ara pullukla sürebilmek şuana kadar hiç yakmadim. Her senede veririim artıyor

Mustafa söylediğin her kelimenin sonuna kadar haklısın çoğu yeri bizde senin gibi yapıyoruz 1 ton sap olsa 5 senede 5 ton topraga gübre yapar. Ama bu tarla öyle bir topraga sahip ki baharda hazırlaman imkansız az bi ıslaklıkta dik rotövatörü yürütmez [emoji2] sakız gibi

Kilo kilo soğanlara gözaltı: Depoculuk, stokçuluk mu oldu?

Fotoğraf: DHA
Soğanın kilosu 5 liranın üzerine çıkınca hükümet bunun sebebinin stokçuluk olduğunu söyledi. Peşinden soğan depoları basılmaya başlandı. Soğan üreticileri gözaltına alındı, soğanlara da el kondu.

Ama soğan üreticilerine göre soğan depolamakla stokçuluk aynı anlama gelmiyor. 20 yıldır soğanları depoda tuttuklarını söyleyen bir üretici konuyla ilgili haberlerden de rahatsız.

Kilo kilo soğanlara gözaltı: Depoculuk, stokçuluk mu oldu?

Fotoğraf: DHA
Soğanın kilosu 5 liranın üzerine çıkınca hükümet bunun sebebinin stokçuluk olduğunu söyledi. Peşinden soğan depoları basılmaya başlandı. Soğan üreticileri gözaltına alındı, soğanlara da el kondu.

Ama soğan üreticilerine göre soğan depolamakla stokçuluk aynı anlama gelmiyor. 20 yıldır soğanları depoda tuttuklarını söyleyen bir üretici konuyla ilgili haberlerden de rahatsız.
Abi nasıl rahatsız olmasin sınırdaki teröristle soğan depolayanlari aynı kefeye koydular polatlili olarak soğan üreticisi olmamama rağmen ben bile bu konudan rahatsızım

• Beğen
Tepkiler: Erbaalı60