En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Şırnak seslice 5. Motor bilmem ney yazıyor ne ile karsilasacagimi bilmiyorum
Komandoluk güzelde 11.5 kg mg3 biraz ağır oluyor android serbest olursa forumda aktif olmaya devam edrim
Seslice gabar dağına yakın galiba, eğer orada sıracılık varsa ilk 3 ay alt devren gelene kadar android kullandırmazlar, gideceğin yer kışın soğuk olur

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Selam abilerim kardeşlerim formun komandosundan selemlaar uzun süredir aranızda yoktum acemilik yeni bitti
Hakkari Şırnak'tan Mardin. Midyata komandolar geliyor manisadan Şırnağa
İntikam intikam intikam alacağız
PKK dan YPG den intikam alacağız
Anası ağlayan şehitler için
Sevdiğini bekleyen genç kız lar için
İntikammmm !!!!!
Kardeşim hoşgeldin hayırlısı ile git gel

• Beğen
Vicdansızlar çalışyor. 20190330_214221.jpg

Seslice gabar dağına yakın galiba, eğer orada sıracılık varsa ilk 3 ay alt devren gelene kadar android kullandırmazlar, gideceğin yer kışın soğuk olur

Artık yaz geliyor, sıcaklıklar normal olur. 1200 rakım ile 1800 rakım arasında yaklaşık 10 derece fark oluyor, şimdi serin bir bahar havası vardır, Temmuza kadar 20-25 C gibi oluyor.Temmuzda 1800 rakımda 35 C, 1200 rakımda 45-49 C görülebiliyor, yumurta pişirilebilir.
Sıcak bölgeden gelen arkadaşlar kışın çok üşürdü, soğan ve limon yerse üşümez, birde gece tahin helvası istihkakımız olur, sıcak tutuyor.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Selam abilerim kardeşlerim formun komandosundan selemlaar uzun süredir aranızda yoktum acemilik yeni bitti
Hakkari Şırnak'tan Mardin. Midyata komandolar geliyor manisadan Şırnağa
İntikam intikam intikam alacağız
PKK dan YPG den intikam alacağız
Anası ağlayan şehitler için
Sevdiğini bekleyen genç kız lar için
İntikammmm !!!!!

Her nekadar fikirlerimiz uyuşmasada, hayırlı teskereler diliyorum kardeşim. Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel aramıza.

Her nekadar fikirlerimiz uyuşmasada, hayırlı teskereler diliyorum kardeşim. Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel aramıza.

Ben artık Trakkulüp'ün yerli esnafları :) arasında kırıcı tartışmaların olmayacağını sanıyorum.Fikir farklılığının başka, hakaret küfür kalp kırmanın başka şeyler olduğu yerleşti gibi.Dışardan trollemeye gelenlerinde son örneklerde olduğu gibi kısa sürede izole ve tasfiye olacaklarını tahmin ediyorum.Hayırlı teskereler Yunus Emre.

• Beğen