En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Veriyor, traktör, araba, gayrimenkul tapusu ipotek verdimi kimseyle isin olmaz ben 2 yıl almistim sonra uyeligi kapattim , kapatirken bile 250 tl para aldılar 7.8 yil önce
2003 de hesabı kestik kapatırdık üyeliği.Peşin almak isteyince ayak yapıyolar sadece üyelere satış var filan diye hiç uğramaz olduk...cebde varsa alıyorum yoksa olduğu kadar alıp 2 kilo eksik gübre atıyorum...

2003 de hesabı kestik kapatırdık üyeliği.Peşin almak isteyince ayak yapıyolar sadece üyelere satış var filan diye hiç uğramaz olduk...cebde varsa alıyorum yoksa olduğu kadar alıp 2 kilo eksik gübre atıyorum...
Koop gidenler ne lazimsa aliyorlar , ne aldıklarının fiyatını soramıyorlar bile sanki ödemiyecekler , bana ters piyasada daha hesaplı herseý, birde faiz ödüyorlar ondan sonra faiz haram , para yokken koop mal alinabilir ama para varken hala devam etmek bence yanlis.

Bugün kira tuttugum tarlaların borçlarını ödeyim dedim sağolsun küsüratları kendileri sildiler 100-200. neyse
Bi abla var onuda aradım
Aramaz olaydım[emoji28] ee dedi dolar arttı mısırlar pahalıya satıldı 380 den anlaşmıştık bana dedi 450 den ödeme yapcan
Tamam dedim kazanca göre arttırdın kirayı senin tarla mısır yapmadı indirim yapcan ozaman dimi dedim
Banane zararından dedi[emoji28] kara ortak olmayı biliyo
Sevimli anadolu kadını
canavar oldu 🤣
Tam hersey güzel gidiyo dersiniz aha böyle 3 sularında biri çıkar canınızı sıkar[emoji854]

Bugün kira tuttugum tarlaların borçlarını ödeyim dedim sağolsun küsüratları kendileri sildiler 100-200. neyse
Bi abla var onuda aradım
Aramaz olaydım[emoji28] ee dedi dolar arttı mısırlar pahalıya satıldı 380 den anlaşmıştık bana dedi 450 den ödeme yapcan
Tamam dedim kazanca göre arttırdın kirayı senin tarla mısır yapmadı indirim yapcan ozaman dimi dedim
Sevimli anadolu kadını
canavar oldu 🤣
Tam hersey güzel gidiyo dersiniz aha böyle 3 sularında biri çıkar canınızı sıkar[emoji854]
Anadolu kadinı böyle yapmaz dostum onda bu karişıklık vardir.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci97
2 ay önce 13 bin küsür
1 hafta önce 17.150 lerdeydi traktör sayısı
Bugün 18 bini geçmiş durumda
1 aya 20 bini geçer satışa çıkarılan
Screenshot_2020-11-24-16-51-34-093_com.sahibinden.jpg

Bi abla var onuda aradım
Sevimli anadolu kadını
canavar oldu 🤣
Abi icar ne geciryor oaralarda onumüzdeki sezon 500 istiyorlar tarlalarda 2 3 e dönümlük

2 ay önce 13 bin küsür
1 hafta önce 17.150 lerdeydi traktör sayısı
Bugün 18 bini geçmiş durumda
1 aya 20 bini geçer satışa çıkarılanEkli dosyayı görüntüle 54504
Piyasa haddinden fazla yukseldi kullanmayanlar samalliklardan cikariyir bikacseneye kadar sadice bizim koyde kullanilmayan yatan traktor doludu piyasa yukselince hic kalmadi sadice bizim aldimiz 20 traktor oldu 1 senede kurluktan cikardimiz

Bi abla var onuda aradım
Sevimli anadolu kadını
canavar oldu 🤣
ne sabırlısın,
bizim aklımızı ve sabrımızı denemeyen,
muhit kalmayacak herhalde. :)

FOX tv haber yapmış tarım kredinin haczettigi traktörlerle ilgili Ekli dosyayı görüntüle 54541
Daha önce babam üyedi hep alişverişi ordan yapardik 2009 da bende üye oldum ogün bugün limiti hersene dolduruyoz ve gününde ödemeye çalışiyoz odeyemezsekde önceden bildirip kalan kısmi bi sonraki seneye aktariyoz ama bunlar daha onceki yillar gibi borclar silinecek diye arkasini aramamis sanirim

Veriyor, traktör, araba, gayrimenkul tapusu ipotek verdimi kimseyle isin olmaz ben 2 yıl almistim sonra uyeligi kapattim , kapatirken bile 250 tl para aldılar 7.8 yil önce
Veriliyor.
Çıkarken, daha önce sizden alinan sermaye koop.katilim payı geri veriliyor yada borcunuz varsa ;borcunuza mahsup edilerek size ödenmiş oluyor.Kooperatife kalmıyor.Kooperatif kredileri ;üretilen bitkilerinizi hepsi şart değil, tarsime sigortalamak şartıyla, piyasadan düşük oranda faiz uyguluyor.

Son düzenleme: