En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

İnsanlar birazda eski usul devlet banka borcu silsin istiyor artık oyle yok aslında zamanında ödense sıkıntı yok ama işte çiftci bazen sonunu düşünemiyor
Bir defa da çiftçinin borcu silinsin ne olacak Ali Ağaoğlu nun milyar borcu silindi diğer 5 li nin son zamanlarda 9 milyar borcu silindi vergi den muaf oldu kimin parasını kime veriyorlar senin benim verdiğim vergiden çoluk çocuğumuzun hakkını yiyorlar

Bir defa da çiftçinin borcu silinsin ne olacak Ali Ağaoğlu nun milyar borcu silindi diğer 5 li nin son zamanlarda 9 milyar borcu silindi vergi den muaf oldu kimin parasını kime veriyorlar senin benim verdiğim vergiden çoluk çocuğumuzun hakkını yiyorlar
Buda farklı bir bakış ve doğru bir bakış onunki siliniyorsa vatandaşına silinsin

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Buda farklı bir bakış ve doğru bir bakış onunki siliniyorsa vatandaşına silinsin
Doğru değil mi Ufuk kardeşim Ali genç manita yapacak en son model arabalar yatlar bizim çiftçi ler çalışırken batmış ikisi aynı şey mi değil bence burda çok büyük bir yanlış var önceden bir ortakesim denen bir kitle vardı ne zengin ne fakir şimdi artık bu yok ya çok zengin ya çok fakir malesef durum bu İnşallah daha kötü olmaz

Doğru değil mi Ufuk kardeşim Ali genç manita yapacak en son model arabalar yatlar bizim çiftçi ler çalışırken batmış ikisi aynı şey mi değil bence burda çok büyük bir yanlış var önceden bir ortakesim denen bir kitle vardı ne zengin ne fakir şimdi artık bu yok ya çok zengin ya çok fakir malesef durum bu İnşallah daha kötü olmaz
Malesef doğru abi orta kesim hiç kalmayacak abi hatta ben sana deyim fakirde kalmayacak sadece köleler ve zenginler olacak ama ne kadar gider bilmem

Arakadaşlar vodafone hat kullanıyorum son zamanlarda illallah ettirdi resmen
Ne internete girebiliyorum nede gorusme yapabiliyorum
Şehrin göbgindeyim direk tam karşimda telefon çekmiyor hattım kapalıyken arayan kim servisi var 10 kişi aradıysa 1 kişinin bildirimi geliyor sinir krizi geçittircek bu vodafone türkcelle gecsem pişman olurmuyum

Şehrin göbgindeyim direk tam karşimda telefon çekmiyor hattım kapalıyken arayan kim servisi var 10 kişi aradıysa 1 kişinin bildirimi geliyor sinir krizi geçittircek bu vodafone türkcelle gecsem pişman olurmuyum
Bende vodafonedan turksele gectim bi tık daha iyi , konusurken oda kesiliyor bazen ama interneti iyi, yani vodafondan bi tık iyidir .

Vodafonenin tek iyi yani turkcele göre iyi olması red15 tarifesi 60 tl 15 gb internet vodafonelilerle sabit hatla sinirsiz, heryone 1000 dakika ama koyde artik pek çekmiyor taahhut var eski tuslular bile zor çekiyor artık bıktık son zamanda

Bende vodafonedan turksele gectim bi tık daha iyi , konusurken oda kesiliyor bazen ama interneti iyi, yani vodafondan bi tık iyidir .
Koyde hic cekmiyor abi sadice ben degil herkez sikayetci yarin ilk iş hattı taşimak olcak tarifem bitmek uzere hattım faturasiz zaten
Vodafonenin tek iyi yani turkcele göre iyi olması red15 tarifesi 60 tl 15 gb internet vodafonelilerle sabit hatla sinirsiz, heryone 1000 dakika ama koyde artik pek çekmiyor taahhut var eski tuslular bile zor çekiyor artık bıktık son zamanda
Turkcell tarifelerine baktim hat tasiyanlara 20gb1000dk1000sms 65 tl
Kendi tarifem 49tl ye 10gb1000dk1000sms di ama ayda 2 3 defa yeniliyordum [emoji846]

Bi kitap vermislerdi kurstan , aynıları cıkmisti,20 sene oldu galiba, senin ihtiyacın yok zaten bildigin seyler.degisen bisey olmamistir.
Ben 25 yaşında 2005 yılında çok geç aldım. Motor 92, ilkyardım 80 trafik 68 alınca isyan etmiştim yıllardır sorular aynı değişmiyor. Ehliyet aldığım yer fırıncı sen ehliyeti bakkaldanmı aldın diyorlar yok fırından diyorum 😁en son 27 eylülde src 5 sınavına girdim kazzık sorular vardı.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Ben 25 yaşında 2005 yılında çok geç aldım. Motor 92, ilkyardım 80 trafik 68 alınca isyan etmiştim yıllardır sorular aynı değişmiyor. Ehliyet aldığım yer fırıncı sen ehliyeti bakkaldanmı aldın diyorlar yok fırından diyorum [emoji16]en son 27 eylülde src 5 sınavına girdim kazzık sorular vardı.
Yasar gunaydin olnadı ama , ehliyeti kurstan

aldim, [emoji1]kimusi baska memleketen alirdi dalga dumen.

Yasar gunaydin olnadı ama , ehliyeti kurstan

aldim, [emoji1]kimusi baska memleketen alirdi dalga dumen.
Günaydın burada çamur Şevket lakaplı biri var zamanında falan ilden 2 teneke peynire ehliyet aldığım ehliyeti trafiğe kaptırdım diyordu 🙂Dediğin gibi öyle ruhsatı gönderip muayene yaptıran farklı evraklar temin eden çoktu.