En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Abi bunu söyluyor lar bazen ama internette araştırdım yenir dıyor hocalar doğru biraz kanlı oluyor ben hususi gıdıp av yapmam da bugun ölecekti biz kestik yarın yiyeceğiz zaman bulursak
yeme dedik, vayyyyy hallah hallaaaa, :)

Ben yemem yiyenede bisey demem,yukarida bişeyler yazdım , fazlası ufuğa ayıp olur, millet istakoz yiyor karides yiyor ufukta tavşan yesin ne olcak..
Fuat kardeşim inan benimde yemişliğim yoktur bu yaşıma kadar . Tabi bilerek ama seyahat vs durumundada bilmeden yedimse onuda ben bilmiyorum .
Ben senin vede yusufun uyarı nitelindeki iletinizi okuyunca ortam biraz daha şenlensin diye yazdım .
Yanlış anlaşıldımsa özür dilerim .
Ufuk sende sabah o tavşanı göm gitsin yada sen yeme emmilerin yesin .😂🤣

Garip Bi tavşan yakaladı içime zehir ettiniz ya yatın uyuyun hepiniz sabah iş var seviliyorsunuz
Ufuk bir buğday ektin bugün facede ne kadar emmioglu dayi oğlu varsa topladın heee, emmiğe bi motor al tozda birakma adamı ne yapcan tarlaýı, kabin klimalı al bir tane bak mesut canakkaleli almiş okadar tarlanin tozu yutan adamin cigeri bôrter para isteme akıl çok bizde[emoji2]

Sesini açın
Abi bu adam agziyla muzik yapiyor secim zamani cok modaydı, bazi siyasileri tiye aliyorlardı arkadan bu sesi veriyolardi.

Afiyet olsun kardeşim .
Bittimi tohum işi hayırlısıyla .
2 gün daha var abi ızgara işi bitti yarın 165 dekar yer kaldı ne zaman biterse işte arpayı buğdaydı tohumluk tu uğraştırıyor kabak var az o toplanacak ondan sonra gideriz patates satacağız köyde biraz insan kafa dinliyor