Erkunt 110 & Zetor 106

Kulaktan dolma oldugunu nerden biliyosun.senin deneyimin varsa benimde var.7211 zetorla 70-56 fiyata yag attirdik arkasindan 80-66 ilede ayni gider.benim arkadasim satacak erkuntu 2006 model mccormick alacak.nie satiyor biliyomusun az cekip cok yaktigi icin.anladin mi.senin bana senin sameyide biliyoruz diyosun ya.o same 7100 saatte orjinal balata daha motora subap ayari icin bile anahtir degmedi.yalniz arkadasin erkunt pompa ayari icin viteslerdeki sorun icin hidroluk beyni icin servise gitti

Öveceksen kendi sameni öv yada yer milletin motoru hakkinda idda etme benden tavsiye bide mc cormick i alsin arkadasin bide o zaman konusalim eve 2 varil daha eklesin yoksa sezon ortasi mazotsuz kalir

Öveceksen kendi sameni öv yada yer milletin motoru hakkinda idda etme benden tavsiye bide mc cormick i alsin arkadasin bide o zaman konusalim eve 2 varil daha eklesin yoksa sezon ortasi mazotsuz kalir

Tercih kendinin ne alirsa alir.ayrica sen bsna tavsiye fln veremezsin.ben buraya fikrimi yazdikca uste cikmaya calusiyosunuz kendimi ezdirmem ezmeye calisanida ezerim.kapansin konu herkesin motoru kendine

Kulaktan dolma oldugunu nerden biliyosun.senin deneyimin varsa benimde var.7211 zetorla 70-56 fiyata yag attirdik arkasindan 80-66 ilede ayni gider.benim arkadasim satacak erkuntu 2006 model mccormick alacak.nie satiyor biliyomusun az cekip cok yaktigi icin.anladin mi.senin bana senin sameyide biliyoruz diyosun ya.o same 7100 saatte orjinal balata daha motora subap ayari icin bile anahtir degmedi.yalniz arkadasin erkunt pompa ayari icin viteslerdeki sorun icin hidroluk beyni icin servise gitti

Kardeş kimse seni ezmeye falan çalışmıyor atıp tutmayacaksınki konustugun seyler dinlenmeye değer olsun cephe alarak konusuyosun 5400 önemde gidemiyor dedim kendin bu traktörün yanından dahi geçmediğin için seni 5400 cülere havale ediyorum diyosun böyle yapmamalısın.Bilmiyosan bilenin lafına itimat etmeyi öğren bence.Erkunt konusuna gelince pompa ayarı fabrikadan hepsi ayarsız geliyormus hatta bak belki inanmayacaksın ama sıfır motorun pompasımı yaptırılırmıs diye gülen birinin traktörünün (tümosan 8095) üstüne çıkınca oda pompa ayarı yaptırdı haşmette 5-13 ünlü tümosanda 4-14 ünlü vardı.Gülermisin aglarmısın :).Vites sorunu büyük ihtiaml levyedir çünkü tam durmadan satıl gibi kullanınca sıkıntı cıkarıyomus kullanıcı hatası yani.Ben senin samene kötü bişey söylemedim herkte ağır oldugunu fakat azda yaktıgını söyledim.Suan sen fanatiklik yapıyosun.Kendinle çelişme.Traktör demir yağını arıza olabilir fakat önemli olan fabrika malının arkasında duruyormu durmuyormu önemli olan budur.Ben en ufak sorununda direk fabrikayla muhattaboluyorum ve anında sorunum gideriliyo.Fakat sitede bir arkadasın sende biliyosundur 2011 85 lik samesi 2-3 kez şanzıman dağıttı ve garanti kapsamına girmedi fabrika kabullenmedi aynı olay erkuntta olsa komple şamzımanı değiştirirlerdi garantiden sitedeki volkan örnek buna.Seninle bu gereksiz tartışma son bulsun lütfen çünkü objektif değilsin.Sizin köy daha büyük.

siz değerli ve burada itibar yapmış üyelere
böyle iletiler yakışmıyor..
konunun aslına dönünüz ortamı germeye lüzum yok.
herkesin fikri kendine özgüdür..

Özgürlük başkasının alanına müdahale edilmemek şartıyla özgürlüktür abi cevap hakkına cevap vermek de ayrı bi olay sıkıntı yok yani seviyeyi bozmadık daha umarım da bozmayız

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Neyse arkadaslar konu kapansin benim kapimda olmayan motorlar yuzunden kimseyle tartismaya gerek yok.Daha fazla ilerlerse tadi tuzu kacacak konununda arkadsliklarinda.Forumda kimseyle tartismicam diye karar almistim ama hafiften gerildi ortam.kendi adima kucuk buyuk herkesten ozur dilerim.(bozoklar ve fatihcastle korktu sanmayin haaa 😄😂😂👍🚜

Yalan derken.burda iki kisi cekisme kotu bisey olsada takmis sonuc ortada yenisememisler.ama sen fanatiksin.nh nin mf nin cikaramadihini erkuntla cikarttim demissin ama erkunttun demir yigini oldugunu biliyosundur.ne kadar agir okadar cekis.benimde zetorum yok.keske olsa senin icin beygirinde herhangi bir erkunttu nadasta ezip buraya koyarim.Bu arada erkuntu cok begeniyorsan sana 90 lux satalim 1200 saatte daha cillop gibi sifirdan farksiz arkadasim satacak

benim köyden bir arkadaş talip erkunta fiyat ne diyor acaba ?