• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ TÜMOSAN'ın Tarihçesi. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ Erkunt Hasret 125 Tanıtımı. İzlemek için tıklayınız.

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS KURT UY23x3000 MİBZER İLE KANOLA EKİMİNDE 2017...!!!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS KURT UY23x3000 MİBZER İLE KANOLA EKİMİNDE 2017...!!!

06/10/2017

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta Erkunt Haşmet 110 Lüks ve Kurt Mibzer ile kanola ekimimizi gerçekleştirdik. Yağmur öncesi ekimi yetiştirdik ve merdanesini çektik. Bende sizler için çalışmamızdan birkaç fotoğraf çektim. Şimdi sizlerle paylaşıyorum....;)

alipasalierkan.......;)

SON

Son düzenleme:
Saygıdeğer yönetmenim filmi ne zaman cikcak acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler,güzel paylaşım.Bizim burada kanola serpme ekim olarak denendi ama başarılı olunamadı.

Maşallah bereketli olsun sağ sol lengerler sıra başında kendisi mi inip kalkıyor ve saftli mi bu tip mibzerler

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Saygıdeğer yönetmenim filmi ne zaman cikcak acaba.
Kanola ekiminde ne yazık ki video çekme fırsatı olmadı.

Teşekkürler,güzel paylaşım.Bizim burada kanola serpme ekim olarak denendi ama başarılı olunamadı.
Kanola çok ufak boyutlu tohumu olan bir bitki. Serpme olarak zaten düzgün bir tohum dozajlaması olacağını sanmıyorum. Zaten bu tarz mibzerler ile bile ayar tutturmak zor oluyor bazen.

Bereketli olsun erkan abi
Bereketli olsun Erkan abi bu mibzer şanzımanlı mı?
Evet şanzımanlı.

Bereketli olsun kolay gelsin.
Maşallah bereketli olsun sağ sol lengerler sıra başında kendisi mi inip kalkıyor ve saftli mi bu tip mibzerler
Piston vasıtasıyla kalkıp iniyorlar. Hangi tarafı istiyorsan ona göre kaldırıp-indiriyorsun. Bu tarz mibzerler de şaft olmaz. Pnömatik olan makinalarda mevcuttur. Bunlar hareketi tekerlekten alıp, zincir vasıtasıyla şanzımana iletir.

kolay gelsın bereketlı olsun

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt