Eski Kasa 2012 TD100D P.s. nasıldır

Arkadaşlar merhaba nette arastırırken buldum 2012 model kullananlar + veya - leri nelerdir

Cemal abim bi araştır ama ileri geri levye direksiyon yanında bunların kullananların çoğu sıkıntı çekti geçişleri sıkıntılı diye duydum ben alırken de New Holland yetkili servis çok samimi abiler var onlar özellikle levye yanda ve plus olsun dediler

Cemal abim bi araştır ama ileri geri levye direksiyon yanında bunların kullananların çoğu sıkıntı çekti geçişleri sıkıntılı diye duydum ben alırken de New Holland yetkili servis çok samimi abiler var onlar özellikle levye yanda ve plus olsun dediler
Aynı galeride 1 tane daha var oda 2012 1600saat buda levyeli

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bu traktör 8 senede nasıl 1600 satte kalmayı başarıyor ben anlamıyorum saati yüksek makina bi bende var heralde. 6 ay önce bu paraya 2015 claas axos aldım şimdi eski kasa td ediyor şaka gibi ama gerçek [emoji23][emoji23]
Bu galerideki nh lerin hepsinin saat düşuk
Birde ankarada 4 5 ilan buldum hepsi aynı [emoji848]

• Beğen
Bu galerideki nh lerin hepsinin saat düşuk
Birde ankarada 4 5 ilan buldum hepsi aynı [emoji848]

Benim sattığım td 100 2014 model 2019 da 4600 saatteydi o zaman ilana koydum baktım birtane bile 2500 saatin üzerinde makina yok dedim demekki ülkede bi ben çalışıyom [emoji23][emoji23] benim traktöründe saatini 2500 e çeksen kimse anlamazdı motor durumu falan iyiydi ama biz yapmadık tabi alan galerici yapmıştır büyük ihtimal.

• Beğen
Benim sattığım td 100 2014 model 2019 da 4600 saatteydi o zaman ilana koydum baktım birtane bile 2500 saatin üzerinde makina yok dedim demekki ülkede bi ben çalışıyom [emoji23][emoji23] benim traktöründe saatini 2500 e çeksen kimse anlamazdı motor durumu falan iyiydi ama biz yapmadık tabi alan galerici yapmıştır büyük ihtimal.
İşlesiğin tarlaya göre saatin çoktur bemde senede 100 saat yapıyorum 😁 çiftçilik babadan kalma 4 kişiye bakmaz çabuk bitsin diye erkunt 100lüks aldık 2 sene önce 2014 model 80 dölüm yer köyümüz tamamı neredeysr şehirde çalışıyor yakında köy kalmayacak sadece 5 kişide 500 ve üstünde tarla var 25 dölüm ile 110 dölüm arası tarla var herkesin 100 dölüm civarı olanlar 100lük yaptılar hafta sonu gelip işlerini yapıp gidiyorlar trakya böyle

Ararken ne buldum konuyu ben Açmıştım Bana nasip oldu isteyen herkeze nasip olsun

1000046576.jpg