Farm Boss - Eskişehir 6. Uluslararası Tarım Fuarı 31 MART - 3 NİSAN 2016

[MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] , [MENTION=29655]mrdnyldz[/MENTION] , [MENTION=28148]arapörenli[/MENTION], [MENTION=74139]KüreLee[/MENTION] + Şafak tanıştığımıza memnun oldum ( [MENTION=53747]ORION[/MENTION] ile öncesinden memnun olmuştuk :) zaten ).

Daha iyisini yapabiliriz bence. Uygun bir zamanda tekrarlayalım.

Ben senin oraya gelmezden 5 dk evvel ararım :D yaparız bişeyler [MENTION=20560]ofas[/MENTION] fotolar varda benim tel dandik atamıyorum Oğuzhan abinin de gözleri kapalı çıkmış zaten :)

Atalarımız ne demiş? " Yaranda tuzum olsun "
Telefon dandik ( üstelik sarı ), nh kalıbının traktoru değil, gitmiş başkasına yazmış, XL7 içiyor hatta döküyor, kulakta küpe var kopekte kuyruk yok... ne olacak senin halin?
Öyle baklavayla olmuyor... Acık ekmek ye, karnin sırtına yapışmış.

Telefon dandik ( üstelik sarı ), nh kalıbının traktoru değil, gitmiş başkasına yazmış, XL7 içiyor hatta döküyor, kulakta küpe var kopekte kuyruk yok... ne olacak senin halin?
Of, fena yazmışsın. Birazdan gelir kapıya. 2 dakikaya in aşağı. :D

• Beğen
Tepkiler: ORION
Hakkaten güzel yazmışsın abi :D :D

merhaba arkadaşlar...

Dün 5 gibi işten çıkıp fuara gittim, gitmeyecektim telefon edenler saolsun zorla zeytin peynir fuarına icabet ettirdiler.
Fuara benzemeye başlamış geçen yıla göre baya traktör çeşidi vardı pek gezmedim birde aksine oranın sebze meyve pazarı imiş bir kalabalık sormayın.
Erkunt - Mf - Class - Deutz ve Hattatın standına gittim diğerlerine çaktım selamı yoksa gezme edası ile gideydik 50-60 foto atardım.
Seneye daha güzel fuar olacağına eminim.

Bu buluşmacılar neden foto atmadılar nasıl bir buluşma gizlilik esas galiba :)

Hangisi yakışıyor bana.... ;)
saygılar.

IMG_20160402_190645.jpg

IMG_20160402_183006.jpg

IMG_20160402_183908.jpg

IMG_20160402_184019.jpg

IMG_20160402_183952.jpg

Deutz 1 milyon lira imiş ben olsam ( yükseklik korkusu yoksa ) onu seçerdim yakışmasada satar yakışanı fazlası ile alırdım :). Deutz çok büyüktü deposu muhtemelen benim senede yaktığım kadar alıyordur. :)
Fotoğraf benim bildiğim [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] de var. Pek fotoğraf çekilmedi, sohbetten :).

Deutz 1 milyon lira imiş ben olsam ( yükseklik korkusu yoksa ) onu seçerdim yakışmasada satar yakışanı fazlası ile alırdım :). Deutz çok büyüktü deposu muhtemelen benim senede yaktığım kadar alıyordur. :)
Fotoğraf benim bildiğim [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] de var. Pek fotoğraf çekilmedi, sohbetten :).

Ben 950 clvari bakiyorum

O çok güzeldi ya hu hala gülüyorum ona :)

Konuyu bilmeyen arkadaşlara ayıp olmasın açıklayayım.
Biz Deutz önünde [MENTION=74139]KüreLee[/MENTION] ile durum ile alakasız bir konu üzerinde konuşuyorduk. Bu sırada bir amca, sohbet esnasında ağırlıklrının üzerine elimi koyduğum traktörün fiyatını [MENTION=53747]ORION[/MENTION] a sormuş. Oda sağolsun bu işe benim baktığımı söylemiş. Amca yanıma gelip ( benimde tam dönüp Deutz'a baktığım bir anda ) " Deutz'a sen mi bakıyorsun? Kaç para bu? " diye sordu bende "bakmıyorum" diyemedim bir an ve "Bakıyorum ama alıcı gözüyle, yani satış işi ile ben ilgilenmiyorum" dedim. Mevzu bu yani.

Bu arada [MENTION=2]meskisehiri[/MENTION] fotoğraf çekti diye hatırlıyorum. O eklese iyi olur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mrdnyldz
Bu benim takkulup üyeleriyle ilk yüz yüze görüşmem idi. Tanıştığıma memnun oldum. Sonra 00:30 gibi köye vardım. Ertesi gün küçük bir bağım vardı orayı budadım. Daha sonra genç bağa geçtim. Bir iki sıra, diplerini kazdım. Afyona döndüğümde saat yine 00:30 gibiydi. Bugün de filtreden dolayı sadece teşekkür edebiliyorum. Bu yüzden yazamadım. Kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: mrdnyldz
Ben senin oraya gelmezden 5 dk evvel ararım yaparız bişeyler @ofas fotolar varda benim tel dandik atamıyorum Oğuzhan abinin de gözleri kapalı çıkmış zaten

Benim telefondan dandik değildir herhalde:) benimkini maçlarda hakeme bile atmıyorlar. Kamerası olsa ben çekerdim:)

Arkadaslar bu arada fuardaki claas bizim koye satilmamis sadece bayinin yazmis oldugu birseymis.zaten demistim bi capanoglan olabilir die.sanirim bakin satiyoruz demek istiyorlar
milletçe, bi dürüst olabilsek her şeyimiz dört dörtlük olacak.
Konuyu bilmeyen arkadaşlara ayıp olmasın açıklayayım.
Biz Deutz önünde @KüreLee ile durum ile alakasız bir konu üzerinde konuşuyorduk. Bu sırada bir amca, sohbet esnasında ağırlıklrının üzerine elimi koyduğum traktörün fiyatını @ORION a sormuş. Oda sağolsun bu işe benim baktığımı söylemiş. Amca yanıma gelip ( benimde tam dönüp Deutz'a baktığım bir anda ) " Deutz'a sen mi bakıyorsun? Kaç para bu? " diye sordu bende "bakmıyorum" diyemedim bir an ve "Bakıyorum ama alıcı gözüyle, yani satış işi ile ben ilgilenmiyorum" dedim. Mevzu bu yani.

Bu arada @meskisehiri fotoğraf çekti diye hatırlıyorum. O eklese iyi olur..
Ne konuşuyor idiysek ben meselenin derinliğinden, olayı kaçırmışım.
Elimde sadece 2 tane selfie var. Fotoğraflar iyi olmadığı için ekleyemiyorum maalesef.

Bak olmadı şimdi. Neyse Nasip değilmiş.

merhaba arkadaşlar...

Dün 5 gibi işten çıkıp fuara gittim, gitmeyecektim telefon edenler saolsun zorla zeytin peynir fuarına icabet ettirdiler.
Fuara benzemeye başlamış geçen yıla göre baya traktör çeşidi vardı pek gezmedim birde aksine oranın sebze meyve pazarı imiş bir kalabalık sormayın.
Erkunt - Mf - Class - Deutz ve Hattatın standına gittim diğerlerine çaktım selamı yoksa gezme edası ile gideydik 50-60 foto atardım.
Seneye daha güzel fuar olacağına eminim.

Bu buluşmacılar neden foto atmadılar nasıl bir buluşma gizlilik esas galiba :)

Hangisi yakışıyor bana.... ;)
saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 9846

Ercan dikkat et Deutz ağzını açmış, seni yutacak. Bu işte Yusuf Tüylüoğlu'nun parmağı olmasın.