Farm Boss - Eskişehir 6. Uluslararası Tarım Fuarı 31 MART - 3 NİSAN 2016

Elimde sadece 2 tane selfie var. Fotoğraflar iyi olmadığı için ekleyemiyorum maalesef.

merhaba arkadaşlar...

Dün 5 gibi işten çıkıp fuara gittim, gitmeyecektim telefon edenler saolsun zorla zeytin peynir fuarına icabet ettirdiler.
Fuara benzemeye başlamış geçen yıla göre baya traktör çeşidi vardı pek gezmedim birde aksine oranın sebze meyve pazarı imiş bir kalabalık sormayın.
Erkunt - Mf - Class - Deutz ve Hattatın standına gittim diğerlerine çaktım selamı yoksa gezme edası ile gideydik 50-60 foto atardım.
Seneye daha güzel fuar olacağına eminim.

Bu buluşmacılar neden foto atmadılar nasıl bir buluşma gizlilik esas galiba :)

Hangisi yakışıyor bana.... ;)
saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 9846

Ercan dikkat et Deutz ağzını açmış, seni yutacak. Bu işte Yusuf Tüylüoğlu'nun parmağı olmasın.

Döytz yakışmış aslında hepside yakışmış diğer sorunu cevabı ise burada Benim telefondan dandik değildir herhalde benimkini maçlarda hakeme bile atmıyorlar. Kamerası olsa ben çekerdim.
Alıntı meskisehiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elimde sadece 2 tane selfie var. Fotoğraflar iyi olmadığı için ekleyemiyorum maalesef.

merhaba arkadaşlar...

Dün 5 gibi işten çıkıp fuara gittim, gitmeyecektim telefon edenler saolsun zorla zeytin peynir fuarına icabet ettirdiler.
Fuara benzemeye başlamış geçen yıla göre baya traktör çeşidi vardı pek gezmedim birde aksine oranın sebze meyve pazarı imiş bir kalabalık sormayın.
Erkunt - Mf - Class - Deutz ve Hattatın standına gittim diğerlerine çaktım selamı yoksa gezme edası ile gideydik 50-60 foto atardım.

saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 9843

Ekli dosyayı görüntüle 9844

Ekli dosyayı görüntüle 9845

Ekli dosyayı görüntüle 9847
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] bi gerilere git emmi senlik durumlar var.
Sattin doytzü sattın takilamiyom :(

merhaba arkadaşlar...

saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 9843

Ekli dosyayı görüntüle 9844

Ekli dosyayı görüntüle 9845

Ekli dosyayı görüntüle 9847

Gitmiş kadar olduk [emoji1] Güzel paylaşım. Açıkcası Konya fuarında insanlar göreceğini gördü diyerekten fotoğraf çelmedim ben :):

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
ercan eline sağlık anca gelebildim foruma..
hangisini beğendin doğru söyle..
haaaa bu arada deutzu satmadımki kullanıyorum...
küçükler hep gitti... claas ve 75 lik deutz kaldı.. [MENTION=52817]Ercan AYKUŞ[/MENTION]

Satmaz döytzü ellerde görürde dayanamazsın.
sonra sana takılamıyorum ya da claasa bir lakap şart yoksa bırakırım bu işleri.
Sadece 5430 bindim zaten daha öncede binmiştim güzel makine claas büyük döytz zaten başını yemiş tam bir dinazor gibi :)