FENDT 310 VE 309 VARIO TMS

gecen hafta yapracıklı bı abımıze fendt 310 aldık o zaman cektıgım resımler anlş-*s

bu motorlar tarlada daha yakısıklı duruo tozu yıyınce rengı acılıo :D

309 varıo tms bunlar da bıraz deısıklık varmıs 400 varıo lar varken bunlara bakan pek olmuyo yaw bilm-*s
yakısıklı bı motor anlş-*s

resımde bellı oluomu bılmıom ama fendt gercekten musterısıne deger verıyor kırmızı halı (paspas))) :) ??*-s

BU RESMI IMSONMIA NICKLI UYEMIZ ICIN CEKTIM ISTE HELLA

YORUM YOK ANLATSAK 2 SAYFA SURER ISTE KALITE VE SAGLAMLIK

Ynt: FENDT 310 VE 309 VARIO TMS

Süper paylaşım Salih...Kabin içi fotosu var mı?

Bu motorlara TMS sistemi konulması bence süper olmuş.Artık ekim işleri için tam ideal...300 serisi zaten hoşuma gidiyo şimdi iyicine hoşuma gitmeye başladı :)

bu lastıkler super yanaklar tumusak taban sert konvansıyel lastıklerden en az%20 fazla tutunma gec ısınıp cabuk soguma vs vs

bıldıgın zıncırlı kopek benım gozumde suleyman abıye 398 2wd ınıpte fendt 310 bınınce epey deısıklık olmustur

motor baya enlı

ozgur kardes yorum ıcın saol ya kabın ıcı ve pulluklu rersımlerı var fakat bu nokıa edıtor de resımlerı bı turlu bulamıom bulamassam tekrr gıdıp cekcem okey
bıde bazı resmlerı 2- kere yollamısım kusura bakmayın acemılıgıme verın yorumlar ıcın sımdıden tesekkur ederım

Öncelikle teşekkürler ediyorum salih arkadaşım benim için hella resimleri çekip kopyalaman büyük bir jest olmuş FENDT i anlatmaya kalksak heralde bize çok çok uzun ve boş bir zaman lazım almanlar makina tasarım ve konseptinde küçücük ayrıntıları dahi atlamamışlar yaptıkları bu mühendislik ötesi makinalar karşısında kayıtsız kalamıyorum sahibinede hayırlı uğurlu olsun TMS sistemini ve makinayı tam anlamıyla öğrendiği zaman kopamayacağı kanaatindeyim umarım resim ve videoları tecrübeleriyle anlatır VARIO şanzımandan da bahseder umarım kullanımı hakkında 95-125 hp aralığındaki makinalar grubunda teknolojik olarak donanımı en ağır makina

Buda benden olsun

• Yeni Fendt Variostick:

-Vites kolu
-Grup vitesi
-Çok ağır gidiş vitesi
Bütün bunlar tek bir kolda yani Variostick’te birleşti.
• Tempomat özelliği
• Kademesiz ileri-geri yön değiştirme
• Ayarlanabilir hızlanma kademeleri
• Elektronik el gazı
• Aşağıdaki özellikler için çok amaçlı gösterge :
-Motor devir hafızası
-Tempomat hafızası
-Ağırlık sınırlamasını ayarlayabilme
-Hızlanma kademeleri
-Saat
-Yakıt sarfiyatı göstergesi

atilla link=topic=3361.msg34024#msg34024 date=1210517389' Alıntı:
300 serisi için TMS erken diye düşünüyordum . adamlar yapmışlar.....

atilla abi varıo şanzıman donanımı ile tms uygulama sı vitesli şanzımanlara oranla % 0 a yakın bir kayıp ile uygulanabilmekte diye düşünüyorum FENDT te artık varıo suz serisi kalmadığına göre tüm makina segment ve gruplarında bunu uygulamakla ( tabiki istek ve talep doğrultusunda 800 grubu altında makinalarda ) en iyisini yapmakta ki 300 serisi 95 hp klansmanında bu donanımda makina varmı diye acaba rakiplerine açıkara farkatmakta diye düşünüyorum saygılar

ya abı ben tesekkur ederım 95hp ta alınca 3 traktor var bana gore fendt mc cormıck cx95 ve td95d))===
anıl kontrollerdekı kolaylıgı bı gorsen sende sasırırdın ??

tesdüf bende şimdi 309 a bakıyodum .... burada yeni mesaj gelince gördüm .. atilla abiyede sabah mesaj atmıştım 309 u kestirdim gözüme diye ... gerçekten tesadüf oldu ....

okkangal link=topic=3361.msg46509#msg46509 date=1213017773' Alıntı:
tesdüf bende şimdi 309 a bakıyodum .... burada yeni mesaj gelince gördüm .. atilla abiyede sabah mesaj atmıştım 309 u kestirdim gözüme diye ... gerçekten tesadüf oldu ....

Bende öyle abi, bir kaç gündür 309 hastalığı başladı bende. :) Nerde resim video varsa oradayım...

xss123 link=topic=3361.msg46558#msg46558 date=1213022857' Alıntı:
kardeş bu 310 ve 309 un fiyatları ne kadar bilgilendirirseniz sevinirim...

Bende tam bilmiyorum az önce sitede biraz araştırdım. Üyenin biri 312 Vario ' nın fiyatını 67000 € + KDV olarak yazmış. Buradan bi kıyas yapılabilir, aşağı yukarı bir fiyat çıkar ortaya...