Fendt GuideConnect - BUNASILBIRSEYAGA?

Ynt: Fendt GuideConnect - BUNASILBIRSEYAGA?

Ağır Abi link=topic=51663.msg524833#msg524833 date=1327962463' Alıntı:
Çağrı link=topic=51663.msg524830#msg524830 date=1327962350' Alıntı:
105 bu fenotu da kovalamasın ;D olmazsa sistemi 105e aktarırız fenot bireysel olarak gezer :D
[/quote

tr ılk ve tek sistemı bız gelıstrdık dersınız sızden korkulur bn tırstım :)

motor gelsin de bakarız icabına :D

konuya ılgı yogunmus aksam :D bu fıkrın dogusu soyle olmus : erkunt ılk uretılmeye baslanıyor. gosterılerde soforsuz nadas surebılen hatta denemeler de onunde kı X marka traktoru soforsuz takıp edebılen erkuntlar goruyoruz ... bunu AGCO da gormus demekkı zuha-*-s zuha-*-s

ertac sahın link=topic=51663.msg524962#msg524962 date=1327997762' Alıntı:
konuya ılgı yogunmus aksam :D bu fıkrın dogusu soyle olmus : erkunt ılk uretılmeye baslanıyor. gosterılerde soforsuz nadas surebılen hatta denemeler de onunde kı X marka traktoru soforsuz takıp edebılen erkuntlar goruyoruz ... bunu AGCO da gormus demekkı zuha-*-s zuha-*-s
;D

mete26 link=topic=51663.msg525044#msg525044 date=1328007935' Alıntı:
biz teknolojide almanlardan daha ilerdeyiz. erkunt bu işi daha değişik bir sistemler başarmış.
traktör kullanan robot bu işi daha iyi yapar bence. H tuşuna basmaya gerek kalmaz.

Traktör Kullanan Robot ♥ Erkunt Traktör ♥ Tarım Fuarı ♥ Robot Adam Mustafa ♥ İstanbul
;D ;D kesin bu robotun içinde erkuntun ünlü operatörü vardır zuha-*-s

erkuntun bir kaç demir madeni filan yemesi lazzım bu iş öyle kolay iş değil toplama işle bunlar olmaz ben hep diyorum erkunt toplama , şanzuman dişlisini bile kendisi üretmeyen fabrikada bir kaç mühendisle ancak toplama traktör olur,toshıba bilgisayarda toplama ama yeni teknolojiyi toshıbada görürüz.belki fentd toplama ama en iyi teknolojiyi fentd yapıyor.sonuç yerli mslı yurdun malı ama bizim gözümüz gavurun malında işte gelde anlat anlata bilirsen şimdi olsa 100000 euro m gider direk fentd alırım üç erkuntum olacağına bir fentd im olsun.Amin