• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Garaja tezgah yapımı

Katılım
19.08.2015
Mesajlar
3,157
Konum
Kayseri/Pınarbaşı

Yeni garaj geçen yıl bitti bu yıl sıva yaptırıp tabana hazır beton döktük elde bulunan malzemeleri değerlendirip tezgah yaptım. Sadece tezgah üstü sac kaldı.
 

Ekli dosyalar

Katılım
02.03.2014
Mesajlar
2,009
Konum
Eskişehir
Masanın en üst ahşaplarını ben traversten yaptım üstünde balyozla demir bile düzeltebiliyorum mengeneyide kendim yaptım :) o pek estetik olmadı ama çok düzgün ve sağlam kapanıyor isteyene foto atarım :)
 
Katılım
14.10.2010
Mesajlar
1,263
Konum
Amasya
Elinize sağlık.Bende portatifini yaptırdım ama üstünün kalın çam tahtalarını henüz temin edemediğim için hizmete alıp trakkulube gösteremiyorum.İnternetten mengenesini ve taş motorunu bile getirttim.Kavak,söğüt kullanmamak için monte edemiyorum.
 
Katılım
19.08.2015
Mesajlar
3,157
Konum
Kayseri/Pınarbaşı
Hepinize teşekkürler. Yazın elektrik çektim kapıyı boyadım kurban bayramında tezgahı yaptım duvar kevek taşı delip demirleri çaktım 60 cm kesip köşebenti kaynattım 60 eni 4.15 uzunluğu var. ve su tesisatı döşedim. Kalın sac bulamadığım için tezgah üstü kaldı hurdacıya söyledim sac ve metal dolap ayarlıyacak. Arkadaşım uzmanlık sınavını kazandı dükkanı kapatıyordu 3 tane yağ standını plastik malzeme kutularını ve civataları kilo hesabı aldım standları kurdum civatalar karışık onları seçecem. Mengene ve tezgah taşlamayı monte edecem Teyp ve malzemeler hazır bide müzik sistemi döşeyecem bahara kısmetse. :)
 


Üst Alt