• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Good Year

arkadaslar bu good year lastikl hakkinda bilgisi olan var mı samsunda yok üretimden kalkti diyorlar ama edirne kesan da bir bayi hala satiyor 13 6 lastik icin 3500 tl istedi biraz ucuz gibi geldi bana keşanda dalkiran lastik ismi de acaba direk bayiden alabilirmiyiz yeniden uretim yapilmaya baslanmiş dedi eski good yearlar kadar kaliteli midir sizce

arkadaslar bu good year lastikl hakkinda bilgisi olan var mı samsunda yok üretimden kalkti diyorlar ama edirne kesan da bir bayi hala satiyor 13 6 lastik icin 3500 tl istedi biraz ucuz gibi geldi bana keşanda dalkiran lastik ismi de acaba direk bayiden alabilirmiyiz yeniden uretim yapilmaya baslanmiş dedi eski good yearlar kadar kaliteli midir sizce
Mf 2615lerde Goodyear lastikleri takılı geliyor demekki üretim var bahsettiğiniz dalkıran lastik de güvenilir esnaf bnmde alisverim oldu

Üretimden kalkmıştı geçen yıl tekrar üretime başladı ana bayisi izmirde bizim köyde alanlar oldu torbalıda bayiler satıyor

Benim gördüğüm kadarıyla kaliteli aynı eski kalıplarda ön lastik için öncü modeli almış amcalar güzel lastik

Şuan satılan Goodyearlar Hindistan üretimi Goodyear onlarda aşağı yukarı eskileri kadar sağlam yan köyümüzde massey 2615 te var Goodyear 3 senede fazla bir aşınma olmamış lastiklerde.

traktörü değistik lastiklere gerek kalmadı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt