[GoPro] ★★Deutz-Fahr Agrofarm 420 + bks 17 li tiller ★★[HD]

Cevap: [GoPro] ★★Deutz-Fahr Agrofarm 420 + bks 17 li tiller ★★[HD]

5P serisi yeni oldugu icin donanimsal farklar vardir ama 5c ile motor hacmi,torku ve tork yedeği degerleri ayni.3.6litre motor o gucleri kaldirmakta zorlanmazmiki.sdf tork degerlerini ve tork yedegini biraz daha yukseltse tadindan yenmez

Su deutzu cok merak ediyorum , hala test motoru yollayacaklardi bana . Nasil baska ayni hp lerde marka kullandiniz mi ? Kiyaslama yapabilir misiniz ?

5P serisi yeni oldugu icin donanimsal farklar vardir ama 5c ile motor hacmi,torku ve tork yedeği degerleri ayni.3.6litre motor o gucleri kaldirmakta zorlanmazmiki.sdf tork degerlerini ve tork yedegini biraz daha yukseltse tadindan yenmez
K430 içimizde yara 5p gelince daha net anlaşılır banada ufak motor sıkıntılı olacak gibi geliyor ama pratikte ne olur bilmem.
Su deutzu cok merak ediyorum , hala test motoru yollayacaklardi bana . Nasil baska ayni hp lerde marka kullandiniz mi ? Kiyaslama yapabilir misiniz ?
Deutz un dilinden anlarsanız hp değerleri falan hikaye kalıyor, aynı segmentte birçok traktörü kalitesiyle, çekişiyle, en önemlisi verimliliğiyle(verimlilik derken traktörün parçalarının uyumu, kullanışlılık, yakıt vs. bence enn öenlisi) gömer evet başka traktörlerde kullandım yerlisiyle avrupasıyla ama burada anlatmak diğer traktörler hakkında şöyle böyle diye ayıp kaçar herkes inanmak istediğine inanır ve malesef trakkulupte traktör trolleri fazla adam çıkıyor yeni sıfır aldığı hiç kullanmadığı makineyi övüyor. sormak istediğiniz konular varsa özel mesaj yazabilirsiniz.

Mrb Görkem kardeşim geçen yıl 15 li lastikli tiller aldım lakin senin video da olduğu gibi çok geniş çizi bırakıyor merdane bile kapatmadı bende ayaklar ile merdane arasına yaylı tapan yaparak çözdüm
sende bu sorun oldumu sen nasıl çözüm buldun

Mrb Görkem kardeşim geçen yıl 15 li lastikli tiller aldım lakin senin video da olduğu gibi çok geniş çizi bırakıyor merdane bile kapatmadı bende ayaklar ile merdane arasına yaylı tapan yaparak çözdüm
sende bu sorun oldumu sen nasıl çözüm buldun

Merhaba Abi, merdane tillerde güzel iş yapmıyor tillerin toprağı aşırı kabartmasından dolayı. ön merdaneyi biraz kaldırmak gerekiyor toprağa karşı direnç yapmaması adına ki kaldırsan bile toprak akamıyor tıkanmalar yaşatıyor merdenenin tek işe yarar özelliği topaçları kırması senin de dediğin gibi çizileri tam kapatmıyor(çiziler belli oluyor yani)
merdaneden randuman alamadığımızı düşünüyorum, yaptığın sistemi merak ettim Abi foto atabilirsen çok sevinirim birde lastikli tillerden memnun musun 1 tiller az geliyor 2. yi alma ve de anızlara bağzı tarlalara diskaro çekiyoruz ağustosta nadasta süper oluyor diskaro yerine tiller çekmeyi düşünüyoruz bu yüzden lastikli tillere sıcak bakıyoruz

Görkem ben geçen yıl aldım çok memnunum traktörü yormuyor hafif sadece bahsettiğim sıkıntı vardı onu da tapanla çözdüm zaten ovlac diye bir markadan alıntı yapmış lar güzel makina bana 1 tane daha gerekli kendim yapmayı düşünüyorum
Bende resim ve videolar var fakat buraya yükleme yapamadım yada watsap tan atayım özel mesajlar lardan no yaz ben atayım

Görkem ben geçen yıl aldım çok memnunum traktörü yormuyor hafif sadece bahsettiğim sıkıntı vardı onu da tapanla çözdüm zaten ovlac diye bir markadan alıntı yapmış lar güzel makina bana 1 tane daha gerekli kendim yapmayı düşünüyorum
Bende resim ve videolar var fakat buraya yükleme yapamadım yada watsap tan atayım özel mesajlar lardan no yaz ben atayım

Tamamdır Abi attim no yu [emoji1360]

Paylaşım için teşekkürler Görkem. Yine kaliteli bir prodüksiyon ortaya çıkmış. Ama arkadaşların dediği gibi artık traktörde bir level atlama zamanın gelmiş...

f3a8ef7676d9d48cd4920d230d275d97.jpg
c58e886850960cc39fbaae49c5d02580.jpg
dd76bffaf5a1366cc1ba721492d2fabb.jpg
1f10000f9342b3db3f3bdc200326c5a6.jpg
0f106652a5ce6e84e96d8544bd2ccf06.jpg

1a79ae13654707ef2426ac9cb1f463ef.jpg

Fotolarida şuraya birakayim [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: fm188