Gübre fiyatları hk.

1634514986102.png

1634515105424.png

Bir taraftan vatandaşın durumu, bir taraftan üretici haberlerine bakıyorumda, ne amaçlandığını çözmek çok güç gerçekten, çözmeye çalışmakmı hata yoksa, çünkü hiçbir izahı olmayan nasılsa hesap soran yok diye rastgele bişeyler yapılıyor görünüyor.

Aslında anayasayı ihlal suçu işleniyor, aym'ye başvuru yapılabilir.
Üretici çiftçi bu tip işlerle uğraşan insan değildirki, umut dolu insandır

ekilmeyecek tarla bırakmayın dersin eker, umutlanır

hep ver gazı ver gazı nereye kadar

coronadan her tülü önlemi alıyorsun, etkilerinden zarar görmemek için önlem niye almıyorsun,

ekilmeyecek tarla bırakma diyorsun da neylen ekecek hani gübresi girdisine masrafı kim yapacak?

kuru beklenti üreticiden mantığa sığmayan istekler, ek diyorsan şu işleri bi düzene koy neyse yapılması gereken yapki masrafına katlanabilsin eksin üretici.

Bazılarına diyorum ki Mazot,gübre zamlandı vs vs. Adam çıkmış nerede yapıyorsun tarımı diye soruyor. İstanbulda diyorum. İstanbulda tarım mı var dalga mı geçiyon adamla diye sallıyor. Sadece Silivri'de 450.000 m2 arazi var :LOL:
Bilmeyen adam için öyle olur tabi
İstanbul diyince benim aklıma boğaz ve beton yığını binalar geliyor
Tarım yapılan yerlerde vardır illaki

Bazılarına diyorum ki Mazot,gübre zamlandı vs vs. Adam çıkmış nerede yapıyorsun tarımı diye soruyor. İstanbulda diyorum. İstanbulda tarım mı var dalga mı geçiyon adamla diye sallıyor. Sadece Silivri'de 450.000 m2 arazi var :LOL:
Yapılır da Ankara da da öyle yer çok ama tarlanın 1 dekarını satsan milyarlar eder ondan öyle dıyo herkes bende çiftciyim ama şaşırıyorum

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin