Güncel Buğday Fiyatları

Çiftçinin elindeki mal zaten az buğday fiyatlarını duraklatmaya yetmez önemli olan tüccar elindeki malı ne zaman çıkaracak o önemli geçen hafta tanıdığım bir tüccar ile görüştüm mart nisan görmeden malımı satmam diyor
Şu anda yükselişte zaten dolar çok artacak gıbı duruyor yükseldiği sürece esnaf satmaz

Urun fiyatlarini artik kimse tutamaz. Ciftcilige devam diyen gubre, ilac depolamali, krediye girmemeli. Allah kimseyi issiz, kazancsiz birakmasin.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20211123-154901.png
    Screenshot_20211123-154901.png
    142.2 KB · Görüntüleme: 14
  • Beğen
Tepkiler: ziyaretci87
Yazman gereken zaman simdi ama birakiyorsun.
Abi ne deyim ya polatlı borsası kolay ulaşılan yerde ki buğday fiyatını yayınlamıyor 2 gündür düşün işte çiftcinin kuruluşu çiftcinin malı çıkınca yayınlamıyor ne deyim hadi sen söyle Türk milleti atlatır fakirlik bu milletin kaderi ama bazı şeyler insana ağır geliyor her zaman söyledim çiftcilik ucuz olduğu için biz fakirler çiftcilik yapıyoruz en ufak bir zararda beni 5 sene geriye atacak bir işi nasıl yapacağım ben paramı basıyorum. Un 300 lirayı geçmiş dıyorlar asgari ücret geçensene ki seviyeye gelse 4500 felan edıyor. Sizce imkanı var mı ekmeği unu birak cemalin karpuzun kg kaç lira olacak ne dıyelim yunus sarı dıye bir arkadaş vardı onunla bir konumuz yada mesajım vardı tam bir sene önce yunusa bu ayları işaret etmiştim ama bulamıyorum o yazıyı o kadar belliydi ki buralara geleceği ya işsizliğe razı olacaktık yada böyle birşey malesef sonumuz benim umduğum dan daha kötü oldu