Haftasonu Köy Gezisinden Geriye Kalanlar (AYDIN TARIM)

Selamun aleykum arkadaşlar köyden geldim yeni perşembe akşamı 3:30 gibi vardım 6 römork gübre çektim bahçeye çamur olduğu için battık tt65 geldi çekti maceralı bi gündü karpuz kavun diktim bahçeye daha sonra yağmur başladı ertesi gün kendimin 15 dönümlük bir tarlam kalmıştı oranın gübresini attım bugün bi arkadaşımın düğünü vardı oraya katıldım köye geldiğimde benim kazayağını taktım evin arkasına 1-2 dönüm kadar kazayağı çekip 1 römork organik gübre yaydım 240 biraz pislendi 3 günde ama tazikli su ile 5 dakikada pırıl pırıl oldu mazotlayıp garajına koydum yola çıktım yarım saat öncede geldim hayırlısıyla bayağı fotoğraf var elimde diğer fotoğrafları birazdan atacağım bunlar temizken çekildi fotoğraflardaki fendt arkadaşımın fendti güzel traktör battığımdaki fotoları gübre çekerken ve kazayağı çekerkenki videoları daha sonra atacağım bunlar başlangıç olsun şimdilik...

Fotoğraflar...

Kendi işlettiğimiz sellektör.

Meşhur 4-10 Numara pulluk :D

Toyladan köyümüzün manzarası...

Peder römorku takarken...

Yine pederin şovlar :D arka hidrolik kepçeyi takmak için oraya mecburen çıkıyoruz bu yüzden oraya çıkarken 2 fotoğraf var elimde

Arka hidrolik kepçesi ile bahçenin arkasındaki 1 römork organik gübreyi bahçeye tellerin arkasından atıverdim.Arkadada ağalar toplanmış :D

Fendt Farmer 103S Turbomatik köyümüzdeki nadir fendtlerden bir tanesi canavar gibi traktör arkadaşımın traktörü..

2 Bebek :)

Sol arka çarprazdan bir görünüm...

Direksiyonu çok kötü tasarlanmış tek kusuru bence..Motor yeni rektefeli.

Fare ve yılan avcısı bodurum :) Yazın 2 tane yılan öldürdü sayısız fare yakaladı aslanım benim rahat 2 kg gelir herhalde ;D

Çok güzel bir çekim av köpeğim Alman Khuzharr Atik telefonu görünce hemen yaklaştırdı burnunu bende kaçırırmıyım ;D

Birazdan işlerdeki fotoğraflarda gelecek bunlar şimdilik... Teşekkür ve yorumu eksik etmeyelim arkadaşlar

Ynt: Haftasonu Köy Gezisinden Geriye Kalanlar (AYDIN TARIM)

Dqn link=topic=54761.msg581028#msg581028 date=1334513677' Alıntı:
Güzel fotolar :) Kalite iyiymiş, görüntülememizde kolay böyle devam et..
Beğendiğine sevindim kamerayı taşımasıda zor oluyor bundan sonra telefon ile çekeceğim bende memnun kaldım.
tümosan 8095 link=topic=54761.msg581030#msg581030 date=1334513693' Alıntı:
güzel paylaşım fettah bey..
Sağolasın abim beğendiğine sevindim

tümosan 4155 link=topic=54761.msg581046#msg581046 date=1334514417' Alıntı:
240 a bi tente taksan daha yakışıklı olur :)
Tente yada kabin takacaz bu sene mecbura girdi artık büyük patron (dedem) astım hastası nefesi çok fena tıkanıyor rüzgarda soğukta herzamanda ben,babam olmuyoruz bu yüzden zorlanıyor

ByFreST0N link=topic=54761.msg581055#msg581055 date=1334514859' Alıntı:
Tente yada kabin takacaz bu sene mecbura girdi artık büyük patron (dedem) astım hastası nefesi çok fena tıkanıyor rüzgarda soğukta herzamanda ben,babam olmuyoruz bu yüzden zorlanıyor
geçmiş olsun . kabin takarsanız daha iyi olur o zaman :)

hesap makinesiylenmi çektin bunu zuha-*-s zuha-*-s
Eline sağlik guzel fotolar
selektör dedğin ney ? değirmen flnmı ?
tente lazımsa tds nin tenteyi satam sana ))) ;D *-*-09 *sda*
bende bizim köpekleri çekim diom ama bi türlü düz durmuyolarki ;D

rocky link=topic=54761.msg581076#msg581076 date=1334515441' Alıntı:
güzeeeeelll :) mf mazotla parlatılmış sanki bu fotolarda ? :D
Yok læ bu garajından ilk çıkardığım hali pazar günü gelirken mazotladım ;D
nh_fıat link=topic=54761.msg581077#msg581077 date=1334515553' Alıntı:
Selektör tohumluk buğdayı,arpayı ilaçlayıp içinde yabancı madde varsa temizliyor tertemiz çıkarıyor hesap makinesi 3 tl iphone 4s 2.000 tl ;D tdsnin tente olmaz buna yaw burak kabin taktıracam buna iyi oluyor ;D

nh_fıat link=topic=54761.msg581077#msg581077 date=1334515553' Alıntı:
ulen bi satamadın tenteyi be. sonunda fotosunu ben koycam sahibi nden.com a satılık diye :D sonra foruma üye olup böyle bi tente var fiyatı sizce nasıl almalımıyım derlerse şaşma :D ;D