• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Hattat 398

Katılım
29.11.2015
Mesajlar
230
Konum
Niğde
Paylaşım için teşekkürler abi. Hattat iyi güzel taklit yapıyor ama bazı yerleri halen eski 240 gibi o hidrolikleri kaldırma yerlerini felan biraz güzelleştirse, mf phantom ile aynı kabin kullanıyorlar aralarında görünüm olarak çok fark var. görünüme önem vermeleri lazım ne bileyim ön ağırlıklar olsun, hidrolik kolların yerleri.,e-lift yeri felan.
 
Katılım
12.03.2016
Mesajlar
104
Konum
Çankırı
Tamam bu klasik kasa beğeniliyor anladık o sebepten aynısını yapıyorsunuz. Ama bu traktörün içi nedir öyle arkada? Sene olmuş 2017!
 
Katılım
02.09.2013
Mesajlar
1,780
Konum
ankara
bu aslan traktoru tebrık edıyorum ılerı gerı mekanık shutle koymus dreksıyon gosterge panellerı bır on kaporta tasarımınıda kendısı dizayn etse modern bır sekılde gayet guzell bır traktor olcak. yerlı buyuk fırmalardan daha guzel daha kullanıslı yenılık yapmıs demekkı ısteyınce oluyor mus sudan bahaneler uretmeye gerek yok mus anlasılann.
 
Katılım
21.12.2008
Mesajlar
428
Konum
Karaman
T 4090 modern serisi kullaniyorum.1000 dekar baraj sahasinda salma sulama yapilan bolgede tahil yem ve aromatik bitki vede 250 dekar koparatif sahasinda misir pancar nohut tarimi yapiyorum.ayrica piyasada misir slaj derimi isi yapiyorum.suana kadar memnuniyetsiz bi durum yasamadim.t serisini yakit performans kullanim kolayligi olarak yerli traktorler icinde tercih edilebilir goruyorum.ozellikle benim en cok hosuma giden donanimi hidrolik sistemi ve donus manevrasi.klasik serileri hic kullanmadim.ama modern serisinden cok satildigini kullanan kisilerinde memnun kaldiklarini eski alistiklari duzende traktor kullanmak isteyenkerin tercih ettigini genelde orta yas ustu cifcilerin aldiklarinu servisin soyleminden biliyorum.sitede anti hattat cilarin oldugunu biliyorum.ama yeni hattatlar kotu traktor degil iyi yani bn memnunum. :)
 
Katılım
03.03.2017
Mesajlar
189
Konum
Uzunyayla

Hars'ı da Aslan' ı da Hattat'tan başarılı buluyorum. Öyle ya da böyle Hattat'ın bu markalarla karşılaştırıldığında kat kat tecrübesi, geçmişi var. Ama getirdikleri yeniliklere bakılınca Hattat'ın hiç de bu tecrübenin hakkını verdiği söylenemez.
 
Katılım
24.08.2008
Mesajlar
280
Hattat in amacı farklı hattat orta yaşlı ve yaşlı çiftçilere yönelik traktör üretiyor klasik çok tutulan serilerin bir nevi yenileri yaparak eskileri yaşatıyor.
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt