hıbe lı makıına almak için aranan şartlar..biçerbağlar için..

Ynt: hıbe lı makıına almak için aranan şartlar..biçerbağlar için..

Biz patates ekme ve sökme makinalarını alacaktık, adamlar türlü türlü şeyler çıkarıyor bir sicile bakmadıkları kalıyor tövbe tövbe !

benim bildiğim kendi üstüne traktör lazım, birde çks kaydın olacak. ama daha açıklanmadı bu sene geç kalındı baya. hatta değişik sistem getirilicek diyenlerde var. hibenin parasının yarsı firima yarsı sen variyordun. şimdi hepsini sen vercen, devlette sana daha sonra vercek diye söylentieler var. inşallah olmaz çünkü paranı peşin verecen ve nezaman vercekleri belli olmaz mesele olur.

,
izmirli64 link=topic=55246.msg588631#msg588631 date=1336055390' Alıntı:
bende türkay biçerbagları düşünüyorum ama nasıl olacak bilmyrm
ben türkayı peşin almıştım ,, 1 sene kullandım satıyorum şimdi ,bu makınalarda mekık önemlı onun içinde cs mekığı çok süper ,,türkaymekiği kalıtelı değil...

ali_durmuş link=topic=55246.msg588639#msg588639 date=1336055812' Alıntı:
benim bildiğim kendi üstüne traktör lazım, birde çks kaydın olacak. ama daha açıklanmadı bu sene geç kalındı baya. hatta değişik sistem getirilicek diyenlerde var. hibenin parasının yarsı firima yarsı sen variyordun. şimdi hepsini sen vercen, devlette sana daha sonra vercek diye söylentieler var. inşallah olmaz çünkü paranı peşin verecen ve nezaman vercekleri belli olmaz mesele olur.
o şekilde saçma olur yaww,,,