Kangal boru ile yeraltı borusu döşemek

75 lik

Abot 12₺
Fıskiye 9.50₺
Vana 3.50₺
60 cm uzatma 4,50₺
Bunlarda yağmurlama fiyatları.

Sana numune gönderelim satın almadaki arkadaş üzerine basmadan almam. Test etmek istiyor yoksa onay vermiyor deyim 🙂😅
Bu parçalar ucuz ama abot önemli boru ile uyumlu olması lazım vana fiyatı iyi .
Fıskiye çok önemli onu kesin bilindik bir marka al sulama hatası yaparsa bir işe yaramaz . Etrafında kullanan varsa homojen su atması iyimi öğren .
Uzatma pahalı 3 TL ye olan lar var markasız güzel iş görüyor kaliteli .
Zaten komple bir yerden alırsan sana birinden ucuz verir sevindirir , sen ona sevinirken öbür taraftan bindirir .
Bu ayak altına alma fiziksel muayene özellikle sıcak ta iyi anlaşılır . Şöyle boruyu kır katla kırılan yerden anlaşılır kalitesi ora deforme olursa kalite noksan geri düzelirse iyi dir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Yunus sarı
Bu parçalar ucuz ama abot önemli boru ile uyumlu olması lazım vana fiyatı iyi .
Fıskiye çok önemli onu kesin bilindik bir marka al sulama hatası yaparsa bir işe yaramaz . Etrafında kullanan varsa homojen su atması iyimi öğren .
Uzatma pahalı 3 TL ye olan lar var markasız güzel iş görüyor kaliteli .
Zaten komple bir yerden alırsan sana birinden ucuz verir sevindirir , sen ona sevinirken öbür taraftan bindirir .
Bu ayak altına alma fiziksel muayene özellikle sıcak ta iyi anlaşılır . Şöyle boruyu kır katla kırılan yerden anlaşılır kalitesi ora deforme olursa kalite noksan geri düzelirse iyi dir
Sadece arpa sulamayı düşündüğüm için vana almayı düşünmüyorum açıkçası. Fıskiye konusunda haklısın bı 30 boru 15 fıskiye alıp denemek istiyorum açıkçası...
Su keson kuyu yaklaşık 70 ton su var günlük bı sabah bı akşam calistirsam yeter diyorum kendimce...

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32

Resimler ve ekler

• IMG-20210223-WA0002.jpeg
    IMG-20210223-WA0002.jpeg
    58.5 KB · Görüntüleme: 11