Lüleburgaz tarım fuarı

Valah bence ekonomi olarakta kalite olarakta fuarda gozde kubotaydi tbiki fendt claas bambaska ama suanki kurla yanina yaklasilmiyor romork olarakta fuarda begenilecek romork yoktu en iyisi hayrabolu yapim bulent tarimdi onada o parayi vericegme 3 dingil koksal romork aldim koksalin uzerne turkuyede romork yok acik soyluyorum arkadaslar hepsi elimden gecti koksal bambaska

Aynı yorumu firma sahibine bende yaptım.itiraz etmedi hatta gülümseyip inşallah onların izindeyiz dedi.fuarda en sağlam römork bu marka ve Uzunköprü İsmail tutmaz olarak benim favorilerimden.FERMAK. VOLKAN.PALAZOĞLU. DURMAZ KARDEŞLER.bu firmalar römork dingiller ini köşebent veya U kapatma olarak yapıyorlar.bu firmaların ürünlerini almadan önce tekrar düşünmenizi ısrarla tavsiye ediyorum.

Tren rayı gibi sağlam şase yapmışlar. Bende farkettim.

24a0b43f4513a21940d0dbe013643d27.jpg
4a25650ae2c44bfe7bca80ca0fc61085.jpg
822c408e130b2ee28d867b2e66bd43d3.jpg

Bende bir kaç çekim yaptım. Armoniye bayıldım.

O zaman siz fuarda ernal römork havsa yı görmemişsinizki o tenekelere römork diyorsunuz tabiiki hiç biri bi gürşah olamasada idare eder
Hakan abi ernal cok hosuma gitti 4 teker olan ama 6 tonluk tek teker yapticaz fiyat vs anlasiyoz birde ben dingil i biraz acik istiyorum standart tan orda hesap lasamadik :) ama o fuardaki canavar romork cok hos tu vallahi insan gozu ac :)

• Beğen
Tepkiler: 1202hakan