Massey 90 model 265 kara kafa dort vıtes

Merhaba arkadaslar bizde cebir deniyor ama sanırım gercek adı cıft tekerlegı dondurme askı pedalı dıye gecıyor
sagda hıdrolıgın altında bır pedal var ama sıkısmıs durumda ne yukarı ne asagı ınıyor
adamlar ona basınca cıft donuyor ıkı lastıkte
acaba bendekındede varmı acaba

bahsettiğiniz şey diferansiyel kilidi sanırım. tüm traktörlerde vardır, genelde altına çoğu kişi takoz koyar

çamurda,gübrede kaldığınız zaman çıkmak için kullanabilirsiniz,dönüşlerde kullanmayın

diferansiyel pedalının demirini takip edin büyük ihtimalle biryerlerde boşluk filan vardır

• Beğen
Tepkiler: Ferguson265
Merhaba arkadaslar bizde cebir deniyor ama sanırım gercek adı cıft tekerlegı dondurme askı pedalı dıye gecıyor
sagda hıdrolıgın altında bır pedal var ama sıkısmıs durumda ne yukarı ne asagı ınıyor
adamlar ona basınca cıft donuyor ıkı lastıkte
acaba bendekındede varmı acaba

1990 265 var bendede diferansiyel kilidi o bazı yerlerde yararı oluyormuş ama ben hiç kullanmadım o yüzden sakatlık çıkarabilir dikkat edin

• Beğen
Tepkiler: Ferguson265
Arkadaslar cok saolun en kısa zamanda denıcem bırde ben vıteslerı aragaz vererek degısıyorum bazen romork baglıyken vıtes oyle bı sıkısıyorkı bırden ıkı ye yada bırden geri vitese motoru ıstop edıp degıstryorum kenara cekıp sızce sıkıntı ne yada nerde yanlısım var