TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

Ynt: TRAKKULÜP ÜN EVLENECEK YAŞTA OLANLARI...!!!!

Okulu yeni bitirdik daha koşturmaca sürerken evliliğe gelemem bide :D

Ama kız vermiyorlar cidden köyde kız bulamayan var askerliğini yapıyor geliyor kazancı güzel ama köy diye vermiyorlar kızı.
Çeşitli entrikaların döndüğü de gerçek buralarda, kızı alana kadar şehirde ev açanını da görmedik değil :D köprüyü geçene kadar idare ediyorlar,
bide evlenip köyden taşınanı da gördük, Karı dırdırı dedikleri doğru olsa gerek :D tecrübeli abilerimiz daha iyi bilirler ama..

ibrahim_11 link=topic=73547.msg859316#msg859316 date=1394122514' Alıntı:
arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar yaklaşık 5 senedir trakkulüp e üyeyim ve üyelerimizden hiç biride evleniyorum diye ileti göndermedi son 5 yıl içinde hiç evlenen üyemiz olmadımı yani malum çiftçiyiz ve köyde yaşıyoruz son 5 senedir bizim köyde köye kız vermemeye başladılar evlenenler hep dışarı gitmek zorunda kaldı ve ben çiftçilik hayatını ve köyümü çok sevdiğim için köyde kaldım köyde durumum allaha şükür iyi ve çiftçilikte lazım olan her alet makina ekipman hepsi var 2 senedirde çiftçiliğe yaptım masrafları peşin olarak yapyorum köyde 2 tanede evimiz var ailem 3 kişiyiz ben babam annem babam emekli 66 yaşında şuan bütün işler benim üzerimde yaşım 26 ve haeln bekarım şuana kadarda söz nışan hiç olmadı arkadaşlarım hepsi evlendi dışarı gitti benden 3 yaş küçükler bile evlendi benim size sorum şu sizin köylerde durumlar nasıl ve benim yaşımda bekar olan üyelerimiz vardır busenede bekar kaldık çünkü işler başlıyor yavaş yavaş seneye köyü bırakıp şehiremi gitsem yada köyde durup vardır bi kısmetimiz diye beklesemmi yorumlarınız için teşekürler değerli trakkulüp dostlarım

15 dk önce tarladan geldim
konuyu gördüm ibrahim kardeş
yazdıgın msjın aynısı benim de sıkıntım :)
bizde şuan 3 kişiyiz bizimkiler 72 ve 70 yaşındalar
8 senedir köydeyim üniversite bitti geldim köye geliş o geliş :D
kızların aklı bilmem neyinin ucunda artık
şehir olsunda yarı aç yarı tok yaşarız asgari ücretli birine de razıyız diyorlar böyle oluncada evlenemiyoruz
para var huzur yok :D
bekarlıgın gözü kör olsun bu bekarlık kapıya baglanacak it degilde işte katlanıyoruz :D
ve tek farkımız ben 33 oldum bi kız bulsam hayırlı birini hemen alacam ama kısmet olmadı bugüne kadar :)
saolsun dostlarda hiç yardımcı olmuyo bu konuda :D
hemşo(uzaykasa) duy sesimi sanada taş attım bak :D

28 yılın patlaması(ben33 yılın patlaması)
http://youtu.be/s8g5RqGlG5A

nefes alsın yeter
http://youtu.be/ndFd5V_DLMo

Güzel Konuya Değinilmiş Diye Düşünüyorum...
Bizim Burda da Şehire Zorunluluğu Yok :D Nereye Giderse :D
Yanlız Bizim Trakkulüpte Düğün Beleşe Gelir..
Yusuf Abi Çalar Söyler, Ertaç Abi Goproylan Çeker, Cebrailde Kızı Bulur :D Etide Birinin Damdam Deviririz :D
Rocky Ve Kubilay Abi Sadıç Aramayın :D

bilal tıraşçı link=topic=73547.msg859527#msg859527 date=1394132650' Alıntı:
Güzel Konuya Değinilmiş Diye Düşünüyorum...
Bizim Burda da Şehire Zorunluluğu Yok :D Nereye Giderse :D
Yanlız Bizim Trakkulüpte Düğün Beleşe Gelir..
Yusuf Abi Çalar Söyler, Ertaç Abi Goproylan Çeker, Cebrailde Kızı Bulur :D Etide Birinin Damdam Deviririz :D
Rocky Ve Kubilay Abi Sadıç Aramayın :D

ne sadıcı la bizim burda öyle adet yok ;D düğün biter salon çıkışı kızı alır kaçarsın kalabalıktan ;D
haa sabahına gelin alması konvoy filan yaptın mı yandı gülüm keten helva..eve katmasıydı oğlan evinden çıkıp kız evine gidip almasıydı bide eve girerken dayak mevzuu var tabi ;D

kubilay07 link=topic=73547.msg859543#msg859543 date=1394133638' Alıntı:
ne sadıcı la bizim burda öyle adet yok ;D düğün biter salon çıkışı kızı alır kaçarsın kalabalıktan ;D
haa sabahına gelin alması konvoy filan yaptın mı yandı gülüm keten helva..eve katmasıydı oğlan evinden çıkıp kız evine gidip almasıydı bide eve girerken dayak mevzuu var tabi ;D
O Zaman Bi İlki Yaparız Abi Sınkıntımı Olur :D Bağcıklada Düğün Moturu Yaptıkmı Tamam :D

koparanlı 80.4 servet link=topic=73547.msg859550#msg859550 date=1394133786' Alıntı:
Sadıçsız damat mı olur kubi :)
Aynen Abi.. :)

koparanlı 80.4 servet link=topic=73547.msg859550#msg859550 date=1394133786' Alıntı:
Sadıçsız damat mı olur kubi :)

olmamı la ben hiç damat sadıcı görmedim burda :D ne yani bizimkiler çorbadan damatmıydı ;D ;D

bilal tıraşçı link=topic=73547.msg859555#msg859555 date=1394133971' Alıntı:
O Zaman Bi İlki Yaparız Abi Sınkıntımı Olur :D Bağcıklada Düğün Moturu Yaptıkmı Tamam :D
Aynen Abi.. :)

la şimdi eski köye yeni adet getirmeyelim ;D bağcık konvoy başı çekecek lee ;D

koparanlı 80.4 servet link=topic=73547.msg859573#msg859573 date=1394134678' Alıntı:
Orasını bilmemde sadıçsız bir sizin yöre var galiba :)

aynen koparanlı ;) eskiler teferruata gerek yok demişler sanırım :)

ertac sahin link=topic=73547.msg859577#msg859577 date=1394134778' Alıntı:
kazak rocky :D aslanım rocky :D bak ortagımın hıc sesı cıkıyomu :D :d :D

arkadan son dakika atağa kalkacaktır belki rtc ;D bi bakmışız burdurda tokmakcı nın düğününde hatıra fotoğrafı çektiriyoz ;D

;D ;D La olum konu evlilik olunca üç saatte dört sayfa konu olmuş.Bekarlığın keyfine bakın bak bizim başımız yandı sizinki yanmasın. zuha-*-s zuha-*-s.ŞAKA ŞAKA .MEVLAM bütün bekar trakkulüpçülere hayallerindeki evliliği yapmayı nasip etsin.Bir büyüğün sözüyle yazımı bitireceğim.İyi eşin var mı gir oyna çık oyna,kötü eşin mi var gir ağla çık ağla. şety*-* şety*-*