TRAKTÖR LASTİK ÖNERİSİ

arkadaşlar 2.el NEWHOLLAND TT4.75 traktörüm var 2. el aldım ön lastikleri iyı, arkalar bitik,520 saatte arkalastikleri bitirmiş starmax herhalde çift çeker kullanmamış. pover-shutle var mı diye sordum ne olduğunu bilmiyor, neyse anlaştık adım. GELELİM KONUMUZA; ÖNLERDE 320.85 R20 LASTİK VAR ARKALARDA 380. 85 R30 LASTİK VAR ARKA LASTİKLERI 420. 70 R30 LA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
arkadaşlar 2.el NEWHOLLAND TT4.75 traktörüm var 2. el aldım ön lastikleri iyı, arkalar bitik,520 saatte arkalastikleri bitirmiş starmax herhalde çift çeker kullanmamış. pover-shutle var mı diye sordum ne olduğunu bilmiyor, neyse anlaştık adım. GELELİM KONUMUZA; ÖNLERDE 320.85 R20 LASTİK VAR ARKALARDA 380. 85 R30 LASTİK VAR ARKA LASTİKLERI 420. 70 R30 LA DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.
Önler ve arkalar uyumludur. Yani ebat değişecekse ikisi birden değişmelidir. 420 lastik için(16.9 r30) önlerin 11.2 r24 olması lazım. Lastik markası olarak şuan için fiyat performans ürünü bence lassa agri 1 serisi. Her şeye rağmen servise danışmanızda yarar vardır. Bu arada hayırlı olsun 😁

• Beğen
Tepkiler: amir0411
520 saatte lastikmi biter ya lastikte bi proplem vardır benim td lassa var şuan 2011den buyana 3000 saat yaptım daha yarı bile değil
Birde ön tekerler arkaya gore daha fazla aşınması lazım büyük ihtimal ön lastiler değişmış olabilir birde traktorun orjinal saatı olup olmadığı malum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Genç çiftçii