Traktörlerin 'Cadillac'ına büyük ilgi

Fent traktörlerinin distribütörlüğünü yapan Kutlucan, 3 yıldır sattığı Alman markası traktörleri uygun fiyatla Türkiye pazarına sokuyor. Kutlucan Biçer Döver&Traktör Genel Koordinatörü Ali Fuat Kutlucan, Fuarda da sergiledikleri Fent markasının, traktörlerin Cadillac ' ı sayıldığını iddia etti. Dünya üzerinde kalitesiyle bilinen markanın, Avrupa ' da normal traktör fiyatlarının 2 katına satıldığını ifade eden Kutlucan, 'Biz Fent ' i ortalama traktör fiyatlarının sadece yüzde 20-25 arası üzerinde satışa sunduk. Bu marka yerli pazarımızda oldukça yeni olmasına rağmen ilgi görmeye başladı' dedi.

Benim

Kanaatim herzaman şu olmuştur arkadaşlar saçmasapan bir makina almaktansa yüzde 20 değil 30 a da alınır .Böyle işlerde herzaman uzun vade li olması hesabı yapılır zaten uzun vadede o yüzde kendini herzaman amorti eder artık bir çok marka var ama içinde kaç tane FENDT gibi makina yapan marka var onu taktirinize bırakıyorum.

Traktörlerin cadillacı bu makinaya güzel olan her söz söylenirde yakışırda.

İnanıyorumki avrupada gördüğü ilgiyi burdada görecek FENDT.

Teşekkürler arkadaşım bu güzel yazıyı bizlerle paylaştığın için.

: Traktörlerin 'Cadillac'ına büyük ilgi

insomnia link=topic=1771.msg16382#msg16382 date=1205404434' Alıntı:
Kanaatim herzaman şu olmuştur arkadaşlar saçmasapan bir makina almaktansa yüzde 20 değil 30 a da alınır .Böyle işlerde herzaman uzun vade li olması hesabı yapılır zaten uzun vadede o yüzde kendini herzaman amorti eder artık bir çok marka var ama içinde kaç tane FENDT gibi makina yapan marka var onu taktirinize bırakıyorum.
kardeşim iyide trktöre diyeceğim yok ama kendini amorti etmesi konusunda her gün ıyı kotu o depo dolacak ısledıgın iş bellı sattıgın urunun fıyatı bellı gübre mazot almış başıunı gider ama yorumuna sagyı duyuyorum bu benım nacızane görüşüm saygılar kardeşim

valla aslında fendt,deutz hatta bizim buralarda olmasada claas bunlar alınacak markalardır bence biz nh ve mfye takılmışız gidiyoruz bunun sebebi sadece bizde de değil yazıda da var 3 yıldır diyo yani belli bir pazar yeni yeni oluşmaya başlıyo kötülerdir diye asla diyemem ama insanda önyargı olmuyo değil
ama araştırınca o da gidiyo tutp da 200-300 dönüm tarlası olan da fendt alırsa bence de kendini amorti etmez ama minimum 1000 dönüm yeri olan insanlar bu amorti işinde daha zararsız çıkacaklarını düşünüyorum

ya aslında fendt alınmıcak bı traktor deıl ama bole 924 falan oldugu zaman kuyruk mılı hıc durmucak sureklı ıse koscaksın makınayı bızım kode sıdı ortalama 100hp oldu yanı suda var onceden ektıgın tarlayı ekıosun ama makınayıo buyutuyosun bu ısın bı mantıgı yokkı ama mutahıtlıgını yaparsan ıyı para var