Türk traktör hisse senedi

Kendi yazdigini inkar ediyorsun canimi sıkma benim gece gece adamlarin bana yükseleceğini kim soyledi sana diyor yukarda boyle bi aciklmaa yapiyorsun ya salaksin ya kafasiz
Senin gibilerle muhatap olmak için yazmadım lütfen konuyu sulandırma. Söylenecek çok şey var da uzatmaya gerek yok. Ne demişler kötü söz sahibine aittir.

Adamlar sana yukselcegini neden söylesin gider kendi alir kendi daha cok kazanir sana soylediyse o adam sana satmıştır malını
2019 da 25tl iken söyledim tweetr hesabımdan pörtföye eklenmesi gereken bir ürün diye!(Adamlar söylüyomuş)Fotoğraflı tarihli kanıtta ekleyelimki kuru sıkı olmasın 4$ Kendimde yatırım yaptım halen tutuyorum elimde 2000 lot kadar almıştım yani hem söyler hem alır bahsettiğin olay zirvede olur alıcı bulmak adına şu seviyelerden yatırım yapılacak bölgede değil atı alan üsküdarı geçti...

Resimler ve ekler

• DEACE423-67F6-4E15-B47B-E9BB6C60648C.jpeg
    DEACE423-67F6-4E15-B47B-E9BB6C60648C.jpeg
    124.9 KB · Görüntüleme: 15
  • Beğen
Tepkiler: 1011011
2019 da 25tl iken söyledim tweetr hesabımdan pörtföye eklenmesi gereken bir ürün diye!(Adamlar söylüyomuş)Fotoğraflı tarihli kanıtta ekleyelimki kuru sıkı olmasın 4$ Kendimde yatırım yaptım halen tutuyorum elimde 2000 lot kadar almıştım yani hem söyler hem alır bahsettiğin olay zirvede olur alıcı bulmak adına şu seviyelerden yatırım yapılacak bölgede değil atı alan üsküdarı geçti...
Aslında ben de Ağustos ayı gibi almıştım 80 küsür liraydı ( o fiyat da yüksekti zamanında) sonra beklediğim gibi gitmeyince satıp meşhur RTALB aldım. Şimdi bahar mevsimi öncesi bir tarım hissesi almayı düşünüyorum ttrak mantıklı gelmişti. Dediğin gibi fiyat da iyice şişti. Yine de bir miktar alacağım beklentim bitmedi henüz.
bu arada insanlar neden saçma sapan yorum yapar anlamış değilim. Bir konuda bilgim yoksa ben girip yazmıyorum mesela