vario

arkadaşlar fendt in vario şanzımanı hakkında bi duyum aldım ama pek ihtimel vermedim
vario şanzıman ı mercedes üretiyormuş ve bu yıl sonunda sözleşmesi bitiyormuş acaba doğrumu yoksa yalanmı :S

Ynt: vario

ben de pek sanmıyorum,ama eğer ki hakikaten öyleyse de artık birçok firma da kendi 'vario' şanzımanını üretiyor farklı isimlerle,gerekirse fendt de kendisi üretecektir.Fendt demek vario demek variosuz fendt olmaz olsun :)

varıo şanzımanları 1996 yılında fent mühendisleri bulup patentini almışlardır kimin ürettiğini biliyorum fakat mercedes üretmese bile (ki üretiyorsa) ürettirecek birini bulur bence bu kadar kaliteli bir mal üretn bir firma mercedes bile olsa şanzımanını başka bir firmaya ürettirmeyip kendisi üretibelir diye düşünüyorum

fent + varıo şanzıman +mühendiklik harikası+mercedes+ eğer denildiği gibi şanzımanı mercedes üretiyorsa ve sözleşmesi bitiyor ise bile olsa buna mutlaka bi çare düşünülmüştür dünyanın *098*- numarası olan traktör markası bir varıo yüzünden kendini lekelemez ve herkes de böyle düşünüyordur. fent varıo suz artık düşünülemez sanırım

ertac sahın link=topic=51684.msg525272#msg525272 date=1328023523' Alıntı:
fendt e agır gelmesın :)
Carraro iyi seçim olur o zaman, hemde eco serisi çıkmış olur. Levyeli..
posoflu link=topic=51684.msg525274#msg525274 date=1328023552' Alıntı:
arkadaşlar bu arada cumartesi akşamı 10 da dev traktörler adlı bi belgesel tarzı bi program var haberiniz olsun
Bende merakla bekliyorum da, sanki o programın ipucunu biz verdik gibi. Bursa Fuarında Mehmet Beyle sohbet sırasında Trakkulüpten ve içeriğinden bahsetmiştik.:)