YENİ BAŞLAYAN BİRİ OLARAK BİRKAÇ SORUM OLACAK

Katılım
27.01.2008
Mesajlar
4

Arkadaşlar harman zamanını nasıl bileceğiz. hangi mahsulde hangi biçer döveri kullanacağız. biçer döverin ön tarafındaki bıçak nasıl çalıştırılıyor. ekimi ekim ayındamı yapıyoruz mart ayındamı.bütün mahsuller aynı zamandamı ekilip biçiliyor.
 
Katılım
19.07.2007
Mesajlar
5,283
Konum
Eskişehir

: YENİ BAŞLAYAN BİRİ OLARAK BİRKAÇ SORUM OLACAK

* Oyunu kısa bir süre oynadım. O yüzden sadece buğday ektim ve biçtim. Buğday ekimi 'Ekim' ayında olur, biçimi ise 'Haziran-Temmuz' aylarında olur. Harmanın geldiğini tarihe bakarak anlayabilirsin ve ona göre biçim yapabilirsin.
* Buğday biçerken hangi tuşlar biçeri aktif ediyordu gerçekten unuttum. Hatırladığım kadarıyla '1' ve '2' tuşlarına basarak biçmeye başlıyoruz. Tuşlardan biri tablayı döndürüyor, diğeride elekleri vs. çalıştırıyor olması lazım. Ayrıca biçmeye başlarken tablayı indirmeyi de unutma. Buğday biçerken buğday tablası kullanacaksın.
* Diğer mahsüller ve daha geniş bilgi için diğer arkadaşlar yardımcı olur sanırım.
 
Katılım
05.03.2010
Mesajlar
2
Ynt: YENİ BAŞLAYAN BİRİ OLARAK BİRKAÇ SORUM OLACAK

şey ben yamaları nereye atcagımı bilmiyorum yardım edrseniz çok teşekkür ederim
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt