Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

Katılım
06.12.2007
Mesajlar
13,525
Konum
Ankara

Sevgili HAKKUŞ.
Mektubunu aldım. Gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o denli üzücüydü. Demek asker gittiğinden beri çavuşun size özellikle de sana yapmadığı kalmamış. 'Suçum olsa yanmam' diyorsun. Sana inanıyorum dostum. Olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o herif asker ocağına yakışmayan sadistin teki... Sen sivilken ağzına kötü söz almazdın. Adamın beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden sövdüğüne göre gerçekten çok sinirlenmişsin. Haklısın. Ben de olsam ondan nefret ederdim. Oysa hepiniz aynı vatanın evladısınız. Neden ayırım yapıp en ağır işleri sana yaptırıyor ki?.. Senin gibi aklı başında, sorumluluklarının bilincinde olan insana böyle davranmak için çok adi birisi olmalı. Zaten 'adinin teki' demişsin. Neyse HAKKUŞ, vatan borcu bu.. Her şeye, insanlıktan uzak olan çavuşuna bile, katlanıp vazifeni yerine getirmelisin. Sen yine elinden geldiğince iyi asker olmaya çalış. Beni de mektupsuz bırakma. Mektupları dışardan yollamakla iyi ediyorsun. Çavuş iti okursa bir de mektuplar için dayak yersin sonra.
Özlemle gözlerinden öperim...
DOSTUN RECAİ

---

ULAN RECAİ İTİ
Ben sana ne zaman mektup yazdım da o Allahın belası mektubu gönderdin? Mektuplarımızın okunduğunu bildiğin için bu adiliği yaptın dimi köpek? Senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı kalmadı. Tonla dayak. Bir hafta da hapis cezası yedim. Çavuş beni bölüğün önüne çıkarıp 'KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR.' dedi. Ne dediysem, senin nasıl adi bir yaratık, mektubunun da o eşek şakalarından biri olduğuna inandıramadım. Bir daha mektup falan yazma. Zaten, ilk izne gelişimde ellerini un ufak edeceğim. Birkaç yıl eline kalem alamayacaksın. En kısa zamanda başına bir kaza gelmesini, sürüm sürüm sürünmeni dilerim...
HAKAN

---

MERHABA HAKKUŞ,
Yanında olamadığım, sorunlarını ve acılarını paylaşamadığım için kahroluyorum. Mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. Manyak çavuş iyice azdı ha. Vay sadist vay... Bir de adam bilip çavuş yapmışlar. Böylelerinin eline hiç yetki vermemeli. Sonra ne oldum delisi oluyorlar. 'Sivil olsam yapacağımı bilirdim' diyorsun. Ama haklısın HAKKUŞ. Sinirlerine hakim ol. Askerlikte üste saygısızlık olmaz. Adama askerliği bitirtmezler vallahi. Uyma o hayvana dostum. Zor ama sayılı günler gelir geçer. Buralar bildiğin gibi eksikliğini hep hissediyoruz. En güzel günler seninle olsun.
KARDEŞİN RECAİ

---

RECAİ DENEN HAYVAN
Lan sana hayvan demek iltifat, hayvanlara hakaret olur, Oğlum sen çıldırdın mı? Çavuş fıttırdı. Adamın bir ağzıma yapmadığı kaldı. 'Yazmadım komutanım.' diyorum, yemin billah ediyorum dinlediği yok. Ah ulan eşşoğlu eşşek yaktın beni. Askerliğim şimdiden bir ay uzadı. Her gece tuttuğum 8-5 nöbetleri, günde yalnız başıma tam teçhizat 20km koşu, iki çuval ıspanak ayıklamak imanımı gevretiyor. Yeter artık Recai!. Şakanın çıkacak suyu muyu kalmadı. Cımcılık oldu. Bu gidişle biraz zor ya, izne gelirsem kendine kaçacak delik ara. Tüm kemiklerini kıracağım.
Allah belanı versin...
HAKAN

---

HAKKUŞÇUĞUM
Yoo, yazdıklarına inanamıyorum. Bu kadarı da olmaz ama... Artık o şerefsiz çavuşun sana yaptıklarını insan yapmaz. Nedir bu eşşoğlu eşşeğin sana çektirdiği? Yani afedersin ama insan sokaktaki uyuz ite bile daha iyi daha merhametli davranır. Bak HAKKUŞ, sakın benden gerçekleri saklama, yoksa görevden mi kaytarıyorsun? Eninde sonunda ikiniz de bu vatanın evladısınız. Böyle yapması için ya kafadan sakat ya da soysuz olmalı. Ne diyeyim HAKKUŞ? sabredeceksin. Allah sevdiği kuluna çektirirmiş. Seni de seviyor olmalı ki çavuş gibi bir namussuzu başına bela diye salmış.
CAN DOSTUN RECAİ

---

RECAİ SOYSUZU stop!
Sayende askerliğim bitmeyecek stop!..
Firar ettim stop!..
Seni parçalamaya geliyorum stop!..
 
Katılım
17.12.2007
Mesajlar
3,301
Konum
Konya
: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

GÜZEL PAYLAŞIM PARMAKLARINA KLAVYENE SAĞLIK... :D :) ;)
 
Katılım
22.01.2008
Mesajlar
2,484
Konum
Osmaniye
Ynt: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

manyax olmuş cağrı yaws birine dencm bunu
 
Katılım
24.11.2007
Mesajlar
1,298
Konum
Kayseri
Ynt: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

;D ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
bunu birilerine sakın denemeyin askerliği yanar valla..
-Paylaşım için saol
 
Katılım
15.11.2007
Mesajlar
1,985
Konum
Ankara
Ynt: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

topragım super olmus yaw cok komik bole dostlarr varken stop stop stop!!!!
 
Katılım
19.10.2007
Mesajlar
1,388
Ynt: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

Wallahi süper ellerine sağlık çok komik :D :D :D :D :D :D gülmekten öldüm :D
 
Katılım
29.06.2008
Mesajlar
7

Ynt: Asker Şakası(Harika Çok Beğendim)

süpermiş. ellerine sağlık
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt