Case ih JX65C Hakkında

Merhaba arkadaşlar. 2020 model 4*4 pover shtulle Sıfır 65c alacağım. Yakıtı fazla diyorlar dekarda kac litre yakiyor çiftte. Yedek parçasında sorun oluyor mu Avrupa olduğu icin. Ve diğer teknik ve kullanim konulari hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

IMG-20200415-WA0000.jpeg
.

Tercihimiz belli 🤙

75 C ile mısır yeri, kara toprak, kütükleme sürüm, 4 11" pulluk , 30 cm pulluk arası, X tipi tam çeviren pullukla, 30 cm sürüm derinliği, klima açık, takviye 2, 2000 rpm motor devri ile 4 lt/dk yakıt tüketimi olur.
Trakyalı bir kullanıcı 5 lt/dk yaktırıyorum diyor, biz daha böyle verileri göremedik.
Tav durumu kara toprak zeminde 2 lt/dk gibi oluyor.
Sorgum sudan otu yeri çok ağır oluyor.

2016 jx65c var bende gayet memnunum
Teknsıkıntısı arkaya ekipman takması çok zor oluyor mesafe cok kısa
Yakıt 4/11 pullukla ortalama 1.6
Compact model ve hidrolik kaldırma kapasitesi düşük olduğu için kollar kısa. Kollar uzarsa iyice şahlanır kaldırma gücü dana gözlerin takıldığı yer baz alınarak veriliyor.

John Deere kullanıcıları kolay kolay diğer traktörleri beğenmez. Ama bir JD kullanıcı olarak, 65-75 hp segmentinde Case IH JXC serisini çok beğeniyorum. Bu segmentte ikinci bir traktör daha alsam, hiç tereddüt etmeden alırım.

John Deere kullanıcıları kolay kolay diğer traktörleri beğenmez. Ama bir JD kullanıcı olarak, 65-75 hp segmentinde Case IH JXC serisini çok beğeniyorum. Bu segmentte ikinci bir traktör daha alsam, hiç tereddüt etmeden alırım.

Siz johndeerenin hangi modelini kullanıyorsunuz ve casenin ne gibi artısı var sizin traktöre göre?