• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS TÜMİŞ OT TOPLAMA TIRMIĞI İLE OT ÇEVİRMEDE 2017...!!!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS TÜMİŞ OT TOPLAMA TIRMIĞI İLE OT ÇEVİRMEDE 2017...!!!

05/06/2017

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta yulaf otlarını bağlamadan önce kuruması için çevirmiştik. Erkunt Haşmet 110 Lüks ve Tümiş Ot Toplama Tırmığı iş başındaydı. Bende sizler için birkaç fotoğraf çektim....;)

alipasalierkan.............;)

SON

Abi ben çayırları çevirirken arkadaki iki tırmığı söküp sıraları teker teker çeviriyorum

Diğer markalara göre tümiş nasıl farklı bir model bizim buralarda yok namluyu dağıttığı oluyor mu kaç sırayı bir araya getiriyosun

Koca oğlanı bu işlerle uğraştırmasaydın Erkan 135 de yapardı bu işi.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Abi ben çayırları çevirirken arkadaki iki tırmığı söküp sıraları teker teker çeviriyorum
Olur neden olmasın. İşin durumuna göre...

Kolay gelsin Erkan maşallah ☺
kolay gelsin abi tekrar tekrar
Diğer markalara göre tümiş nasıl farklı bir model bizim buralarda yok namluyu dağıttığı oluyor mu kaç sırayı bir araya getiriyosun
Bazen dağıtıyor dikkat etmezsen. Değişiyor bazen iki bazen üç namluyu...

Koca oğlanı bu işlerle uğraştırmasaydın Erkan 135 de yapardı bu işi.
Yapmasına yaparda. Boyu yetmiyor. Aletin önü yere değiyor. Uzak mesafede de tarla vardı. Oraya götüremezdi. Normalde 65-46 ile yapıyoruz bu işi. Ama onda çayır biçme takılıydı. O kadar iş için sökmeye değmezdi.

Kolay gelsin abi bereketli olsun

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt