erkunt'a pulluk dayanmaz

Ynt: erkunt'a pulluk dayanmaz

OkayKANGAL link=topic=40635.msg362274#msg362274 date=1300458279' Alıntı:
ersan beyi ve tüm erkunt kullanıcılarını siteden banlayalım ... pim kıran traktörün sahiplerinin bu sitede yeri yok ... pimi kırılan terketsin ... yanlışmı düşünüyorum genç meslektaşım ....

yARIN TRAKKULUP ADINA SİYAH ÇELENK YAPTIRIP ERKUNT STANDINA KOYUYORUZ :) ERKUNTU KINIYORUZ )))

OkayKANGAL link=topic=40635.msg362274#msg362274 date=1300458279' Alıntı:
ersan beyi ve tüm erkunt kullanıcılarını siteden banlayalım ... pim kıran traktörün sahiplerinin bu sitede yeri yok ... pimi kırılan terketsin ... yanlışmı düşünüyorum genç meslektaşım ....
traktörü kırılanlarda dahilmi :D türkiye genelinde trkatör sahipleri genelde hep fanatikce duygular besliyor miletimizin kanında var sanırsam hepsi bi cuval cuvata işi gücü umursamıyolar motor düşünüyolar aynı şekilde bugday yetiştirme fanatikligi olsak türkiye epey yol alır eski usul yetiştirciyiz deden babadan gelen şeyler adana ankara konya ticaret borsasına gidin bi sorun türkiyenin en büyük sorunu ne diye size gereken cevabı verirler

arkadaşlar bırakın şu boş işleri bakın kendi traktorumden foto çekip attım yeni siz gorun die erkuntun zf serisi 2 tutarlı ve govdesine baglı kopması imkansız e serisi değişik yapmışlar o kadar sadece bende orta kolun ortasındaki yuvarlak kırıldı oda ince çeki demiri taktım 4 lu pullukta agaç kokune denk geldi biraz zorladı hem kökü koparttı hemde orta kolun yuvarlagını kırdı ne kadar guclu ve ne kadar saglam oldugunu anlayabilirsiniz attıgım resimleri incelerseniz.. kırılacak olsa benim kol kırılır 4 lu kullanıyorum

Uploaded with ImageShack.us

efeee09 link=topic=40635.msg361115#msg361115 date=1300294276' Alıntı:
sen nediyorsun kardeşim erkunt bayiniz para bassın diye hiç bi eleştiriyi hazmedemiyorsunuz yaa.Parça kırıldımı kırıldı daha belki 3 5 saatlik motorda bu da hatamıdır kardeşm hayır döküm kalitesidir sen bu kırılnca o pulluğu söker koltuğunun altına koyar eve gidersin bırakın fanatikliği benim yaptığımda karalamaysa fabrikayı karalamaktır sizi neden bukadar bağladı merak ediyorum doğrusu.
bilader ben erkunt kullanıcısıyım sitede tanımadığın kişilere yanlış yorumlar yapma bak mesela beni 2 dakkada bayii yaptın sen erkunttan bi yara mı aldın naabtın çok gocunuyon sakin ol biladerrr..

aksazli link=topic=40635.msg362301#msg362301 date=1300461655' Alıntı:
bilader ben erkunt kullanıcısıyım sitede tanımadığın kişilere yanlış yorumlar yapma bak mesela beni 2 dakkada bayii yaptın sen erkunttan bi yara mı aldın naabtın çok gocunuyon sakin ol biladerrr..
Mantığınız yanlış bundan bahsediyorum size durup dururken bayi demedim.İnanılmaz derecede toz kondurmuyorsunuz bişi söyledim olmaması lazım dedim eminmisiniz dedim direk üste çıktınız.Tüm kaybımız bundan zaten eger bişey bize yakınsa onu asla SORGULATMIYORUZ...!!!

efeee09 link=topic=40635.msg362304#msg362304 date=1300461850' Alıntı:
Mantığınız yanlış bundan bahsediyorum size durup dururken bayi demedim.İnanılmaz derecede toz kondurmuyorsunuz bişi söyledim olmaması lazım dedim eminmisiniz dedim direk üste çıktınız.Tüm kaybımız bundan zaten eger bişey bize yakınsa onu asla SORGULATMIYORUZ...!!!
http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-332/erkunt-dagda/ 100 de 1 böyle şeyler olabilir büyütmemek lazım bak benim motor erkuntun en küçüğü ben hidrolik kollarına bağlı calaskalla ne ağaçlar çektim koparamadım

54c nin arka kepçesiyle çaydan kayır doldururuz herzaman.Geri vites tam gaz giderken o kepçe taşa çakılır çakılır kırılcak olsa onda arka takım dağılrdı şimdiye kadar :D

yav bızım 65-46 da kırdı hemde 7-8 kere yaptırdık kırdı yaptırdık kırdı ne oldu traktorum kotumu oldu bırakın allah askına bu ıslerı new hollandlarda kırıyolar onlardamı kotu olcak bı pım kırıldı bunda abartılacak bı sey yok