erkunt'a pulluk dayanmaz

Ynt: erkunt'a pulluk dayanmaz

anayurtlu 3105d link=topic=40635.msg362539#msg362539 date=1300484008' Alıntı:
trakkulup olarak sadece erkuntun standına uğramadık,tepkimizi dile getirdik,gruptaki gençler olarak taşkın hareketlerimizi de abiler önledi bir dahaki fuarı heyecanla bekliyoruz erkunt maketi yakacağız yanlız çakmak sıkıntımız var okay abiyi de ilk ateş için davet ediyorum önümüzdeki ilk toplu fuara gidildiğinde :D

Çağrı link=topic=40635.msg363756#msg363756 date=1300666315' Alıntı:
trakkulup olarak sadece erkuntun standına uğramadık,tepkimizi dile getirdik,gruptaki gençler olarak taşkın hareketlerimizi de abiler önledi bir dahaki fuarı heyecanla bekliyoruz erkunt maketi yakacağız yanlız çakmak sıkıntımız var okay abiyi de ilk ateş için davet ediyorum önümüzdeki ilk toplu fuara gidildiğinde :D

çakmak benden ... ben maketin kendi başına yanmasını bekleyemem bir litrede benzin ayarlayalım , benzin döküp yakalım ...

OkayKANGAL link=topic=40635.msg363812#msg363812 date=1300695643' Alıntı:
çakmak benden ... ben maketin kendi başına yanmasını bekleyemem bir litrede benzin ayarlayalım , benzin döküp yakalım ...

Benzin dökülmesi ve yakılması kötü sonuçlar doğurabilir biz benziinin lt 4 tl yapmışız hala bunlar benzini protestolara alet ediyorlar deyip zam getirebilirler (Farkındaysanız artık gece kondu yıkımlarında insanlar üzerine bnzin dökmekten vazgeçtiler pahalı olamasından) :) bu konuyu iyice düşünmeliyiz en iyisi çıra kullanalım :)

Ağır Abi link=topic=40635.msg363818#msg363818 date=1300696132' Alıntı:
Benzin dökülmesi ve yakılması kötü sonuçlar doğurabilir biz benziinin lt 4 tl yapmışız hala bunlar benzini protestolara alet ediyorlar deyip zam getirebilirler (Farkındaysanız artık gece kondu yıkımlarında insanlar üzerine bnzin dökmekten vazgeçtiler pahalı olamasından) :) bu konuyu iyice düşünmeliyiz en iyisi çıra kullanalım :)

10 numara yağ olmazmı benzine göre ekonomik. :)

keykubat link=topic=40635.msg363822#msg363822 date=1300696317' Alıntı:
10 numara yağ olmazmı benzine göre ekonomik. :)

10 numara yağ işide sakat kamyoncu arkadaşların ekmeği ile oynamış oluruz :) buldum kralın eski arka lastiklerini getirip onlar ilie beraber yakalım maketi hem tüm konya çıkan dumana gelir ve amacımıza ulaşmış oluruz güçç*-*

Ağır Abi link=topic=40635.msg363833#msg363833 date=1300697589' Alıntı:
10 numara yağ işide sakat kamyoncu arkadaşların ekmeği ile oynamış oluruz :) buldum kralın eski arka lastiklerini getirip onlar ilie beraber yakalım maketi hem tüm konya çıkan dumana gelir ve amacımıza ulaşmış oluruz güçç*-*
Bence bir gün öncesinden gece bir şekilde fuara girelim,güzel bir şekilde mangal yakarmış gibi odunu çırayı maketin altına hazırlayalım sabah bir de onunla uğraşmayalım,kibriti attı mı yanar gidery..yine ağır ağır yansın havamız olur ..Biz de karşısına geçer keyifle seyrederiz hatta birkaç slogan da bulursak,erkunt bir traktör daha satamaz ;) )))

ağzı olan konuşuyor işte bende 70-56 vardı 13 sene kullandım 3-4 kere bende kırdım normal bişey olmayacak diye bişeymi var.
erkunt kırdı almayalım
fiat aynı yerden kırdı ozaman onuda almayalaım
tümosan ortadan bölündü onuda almayalaım diğerleri çokmu farklı boş laflarla zamanınızı ve zamanımızı harcamayalım

murat_saribas link=topic=40635.msg363926#msg363926 date=1300705563' Alıntı:
ağzı olan konuşuyor işte bende 70-56 vardı 13 sene kullandım 3-4 kere bende kırdım normal bişey olmayacak diye bişeymi var.
erkunt kırdı almayalım
fiat aynı yerden kırdı ozaman onuda almayalaım
tümosan ortadan bölündü onuda almayalaım diğerleri çokmu farklı boş laflarla zamanınızı ve zamanımızı harcamayalım

usta milet geyik yapıyor takılma kimse erkuntu yakamaz :)))

efeee09 link=topic=40635.msg361010#msg361010 date=1300281601' Alıntı:
Siz pulluğu her derin saldıgınızda pulluğunuz mu dağılıyor kopuyor bırakın bu taraflı konuşmaları.Tek suç erkuntun malzeme kalitesinde...!!!
bencede malzeme kalitesinde.. güçlü traktöre zayıf malzeme yaparsalar olacagı o.. farkındaysanız koparken motorun sesi bile degişmiyo..