Lüleburgaz Landini Standı

Ynt: Lüleburgaz Landini Standı

Güzel resimler Berk. Demek ki dış görnüşe aldanmayacan. İç güzelliğe bakacaksın. Dışardan bakınca kimbilir nasıldır diyosun. Ama içine binince kara şanzıman çıkıyor. İlginç bir traktörmüş....:D

bende fotoğraf çekmek istiyorum deyince yetkili bozuldu niye çekecen diye sordu acaba kara şanzımanımı çekecek diye düşünmüş olabilir bir üründen satıcı olarak emin değilsen yorumsuz .............................

insomnia link=topic=6449.msg68084#msg68084 date=1219469541' Alıntı:
bende fotoğraf çekmek istiyorum deyince yetkili bozuldu niye çekecen diye sordu acaba kara şanzımanımı çekecek diye düşünmüş olabilir bir üründen satıcı olarak emin değilsen yorumsuz .............................
haklısın erkn abı medem cıkarma gorucuye

Kabin de daralmış sanki.Camlar üstüne üstüne geliyor insanın.İlk fotoğrafta kerdeşimin oturduğu yer yan oturma koltuğu.Taa nereye koymuşlar.

mescitli link=topic=6449.msg73914#msg73914 date=1220950027' Alıntı:
bı ara atlas 90 vardı. hep hararet yapıordu. sonra elden cıkardık.
kardeş bizim burda atlantis 100 de war powerfarm 75 powerfarm 95 powerfarm 105 bendede legend 125 war hiç biri şimdiye kadar hararet yapmadı yazın sıcağında saat 12.30 da tarla sürdüm çizelle cok az bişe yukarı kalktı oda beyazdaydı daha krmızıya gelmedi bile

bitirimedirne link=topic=6449.msg101843#msg101843 date=1227954665' Alıntı:
kara şanzıman ne oluyor. fiat 480 lerde kullanılan şanzıman türü galiba
ya kara şanzıman değilde.....normal yani shuttle tork falan yok....yani debryajsız geç,ş yok ondan dolayı bazı arkadaşlar kendilerne göre lakap takıolar

bırk olmasın ya onun hidrositatiğinin *****(Trakkulupe Aykırı Kelime) bendede new holland ts 110 var bktım şanzıman yaptırmaya bıktım ustaya verdigim paraya yakında bunu paketleyip landini landpower alcam yerim onun hidrosittiğini düz olsun sırf onun için alcam landiniyi bizim buralarda çok var landiniden 4 5 sene oldu tık çıkarmadılar benim ki ise bıktım sanayiye gitmeye bide euro üzerinden geliyo parçalar vitesin üzerindeki buçuk sivici tırnak kadar düğme 679 euro inanmassanız faturasını da gösteririm

valla kim nederse desin motorun kıralı landini
kullandım gidişi çekişi yakıtı on numara motor ne harareti 95 e benim pullukları takttım ts 110 nun 4 lü 16 numara ünlü okadar sıkıştırdım harareti yarıdan yıkarı kımıldatamadım yazın agustozda sürdüm sabah 7 den gece 3 e kadar yer sürdüm benim motor sanayideyken abi kim nederse desin motoru kullanmadan konuşmasın siz iyi mazot pompasını 750 ye bulmuşsunuz benimkinin mazot otomatiği 1000ytl bi değişmedik o kaldı onu da değiştirdik 3 gün önce hele gene landiniyin 8865 leri varya bitirim euro 3 motor var sürerken ne ses var nede duman