YENİ BİR VERGİMİZ OLDU %10 SAKAL AT DİYOR DEVLET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elle olsun bu hükümete oy verenlerin çoğu kırsal kesim ve esnaf kafalılar dı şimdi de kızıyorlar oh olsun canıma minnet
Geçen hastaneler zarar ediyor olsun etsin derken mal ve kıt kafalılar reisi cumhuru alkışa boğdular mal o para kendi çebinden çıkacak dolaylı yoldan bilmiyor
Yine diyorum oh olsun siyasal islamcıların ellerinden öperim reis biraz daha koy vergi yoksa bizim milletimiz akıllanmaz kuyruğu acıyınca anca akıllanacak bir milletiz oh olsun yine diyorum varol reis

kemal03 oy verenler kırsal kesim derken sen dahamı akıllısın seçimlerde gidip pekeke ile ortaklık kuran chp dahami eyi becerirdi devleti yönetmeyi
Tabi tabi öyledir Barzani nin bayrağını CHP dikti hava alanına osman ocalani trt ye CHP çıkardı apo dan mektup u da chp istedi yardım için sivan Perver le beraber Diyarbakır da da chp yaptı Allah belasını versin bu CHP nin

berkay sende az değilsin başı kapalı bayanları getirip burada dalga geciyorsun bu forum ne hadsiz ve töresiz 2 tane dangalak ortami geriyorsunuz siz tarimmi yapacaksiniz burada yoksa niyetiniz bozgunculuh yapmakmi
Sayın tunç04 ben sadece göte kıl olacam diyenlere kızıyorum başı açıkta olsa farketmez ben insanları baş örtüsüne göre ayırmam, yanlış anlaşıldıysa silerim.

kemal03 oy verenler kırsal kesim derken sen dahamı akıllısın seçimlerde gidip pekeke ile ortaklık kuran chp dahami eyi becerirdi devleti yönetmeyi

Hendek kaldıran da CHP demi megri diyen Atatürk hava alanında olmayan bir ülkenin bayrağını dalgalandıran
Ek olarak oy kullanmıyorum sebebi milleti eziyor siyasi partiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...