YENİ BİR VERGİMİZ OLDU %10 SAKAL AT DİYOR DEVLET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barzan bayrağı resmidir mecbur dikeceksin geriye kalan osman birde abdullah öcalan da devletin demir parmaklarının arkasında çürüyor bulduğun şeyler boş imamoglunu istanbulda pekeke başkan yaptı hdpliler hale daha chp yi tehdit ediyor

Ya allah aşkına ülkede sosyal medya yok yapan yok Facebook gibi bir sistem kurulmuş görüş paylaşılıyor genişletiliyor siz hala burası öyle değil diyorsunuz vizyonsuz musunuz siz ha Facebook önce sosyal medya idi şimdi market oldu mesajlaşma oldu genişledi bu platformda genişler ve gelişir siz gibi düşünenler ancak yorum yaparak kötüler ve kısıtlarsınız zamanında beğenmediğiniz Çinliler şimdi teknoloji devi oldu biz ooooo nereye böyle oldukça

berkay sende az değilsin başı kapalı bayanları getirip burada dalga geciyorsun bu forum ne hadsiz ve töresiz 2 tane dangalak ortami geriyorsunuz siz tarimmi yapacaksiniz burada yoksa niyetiniz bozgunculuh yapmakmi

Size göre eleştiren herkes bozguncu, hain, fetöcü değil mi ?

Başı kapalı bayanların kendiğini düşürdüğü durum bu. Birde başı kapalı bir teyzenin canlı yanında g*t kılıyım demesi vardı.

barzan bayrağı resmidir mecbur dikeceksin geriye kalan osman birde abdullah öcalan da devletin demir parmaklarının arkasında çürüyor bulduğun şeyler boş imamoglunu istanbulda pekeke başkan yaptı hdpliler hale daha chp yi tehdit ediyor
Osman dediğim köpek kırmızı bülten le aranıyor bunu devlet bulamıyor seçim zamanı gidip TRT bulabiliyor bence bir araştır bu konuyu

He anasına he sensin yeminle CHP de senin Akp de senin olsun sizin gibi eleştiriye kapalı kralcılar ile muhatap olmam he he

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Tunç 04 kardeş chp seçimde işbirliği yaptı ikdadar osloyla görüştü fetö ye güvenerek hata edildi falan filan öyle yada böyle halinden memnunsan devam değilse dur diyeceksin onun taktiride sendedir kimse karışamaz ama bir sorun varki göz ardı edilmemeli maalesef büyük bir çoğunluk neden niçin oy kullandığını bilmiyor vede diğerlerinin kaderini ve yaşamını etkileyecek kararlar alınıyor sandıklarda mevzu kimin yönettiği değil nasıl yönettiği kaç yaşıdasınız bilmiyorum ancak chp bu ülkeyi 1960 yılından buyana tek başına yönetmiyor ama herkesde bir algı var chp bu ülkeyi satar diye neyden korkuluyor anlamadım satılacak bir şey kalmadı zaten bu neyin tedirginliği

Burada bos laflar yapma barzani bayrağı resmiymis mecbur dikilecekmis nasıl bir mantıkla bu sözleri söylüyorsun ? ımamoğluna oy verende kürtler, akp yada mhp ye de kurtler oy veriyor aynı sonuca çıkıyor ama senin oy veren kürt kardeslerimize pkk'li demen çok boş laf olmuş, kimin pkk li olup olmadığını bilmeden hadsizce laf attın ortaya.
Ben kürt değilim ama bu tarz sözler gereksiz, umarım yönetici olaya el atar senin gibi kişilere ciddi uyarı verir

imanoglu doguda kayum atanan pekekenin belediye baskanlarini ziyâret etti onlarla oturp agladi
Bu devlet bize zulmeden pekekeyi iha ile süha ile namlunun ucuna otutdurdu sancisini chp cekti imanoglu dediki operasyonlardan tedirginiz burada tehditle yaşayan bizleriz siz uzaktan davul calmayin bu devlet bize sahip oldu asfalt dokti yollar yaptı cocuklarimizi kurtarıp okul açti havaalani yaptı hastaneler yaptı herşeye adalet getirdi nankörlük yapiyorsunuz halen daha yani burada chp zihniyeti cok yazıyor diye kimseyi korkuttugunuzi sanmayın herkes neyin ne olduguni eyi bilir böyle birakin oy toplamayi yüce nefret ettirirsiniz etrafinizi

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Malasef bazı arkadaşlar cehaletin sınırlarını zorluyorlar ekonomi iyi olsa herkes para kazansa rahat yaşasa kimse kimsenin hiç bir özeline karışmaz vede böyle sorunlar minimumda kalır onlarda hadsiz ve cahilliğinden konuşur kimse de itibar etmez ekonomi herşeyi etkiliyor biraz daha saduyu arkadaşlar bu memleket bizim soyup doyup kaçanların değil gözümüzün önüne bakalım futbol takımı tutmuyoruz evlatlarımızın geleceği söz konusu

• Beğen
Tepkiler: Bave
mahmut beyinsizi ben kürdüm ama pekekeli degilim sen pekekeye oy verenleri kim sanıyorsun bize zulmeden kürtler sen uzaktan oturmuş keyif ediyorsun senin kapını evladini pekekeye vereceksin yoksa evini yakarız diyen birileri oldumu lan oturmuş konusuyorsun
Konuşmani düzelt insan ol önce sen.
Ha şu mu olay akp ye oy veren kürtler masum chp ye oy verenler pkk li mı ? Olaya çok yanlış yerden yaklaşıyorsun amacın burda siyasi kavga çıkartmak senin anlaşılan. ıstanbul ikinci seçimini hatirla arada yüksek farkla kazandı adam ama kuyruk acin geçmemiş galiba daha.

Peki siz şimdiye kadar nerdeydiniz çocuklarınız kacirilirken medyada yoktunuz şimdi pkk çocuğumuzu versin diyorsunuz, ne oldu ses kesildi tekrar şimdi ? işiniz show yapmak sadece sizin gibileri herkes biliyor

Bu tür tartışmaların kimseye faydası yoktur.
Gereksiz,tartışmalarla bir yere varamayız, birbirimize saygılı olmayı öğrenmeliyiz.
Yusuf abi yukardaki şahıs gibi kişiler böyle devam ederse buranın tadı iyice kaçar ve millet isteyerek girdiği yere zamanla soğur. Nasıl bir önlem alır yönetim bilmiyorum ama eski tadı yok burasının da, 10 15 kişi var sürekli giren onların da girmemesini istiyorlar galiba kabak tadı verdirerek

mahmut hem insan ol diyorsun hem kuyruk acin geçmemiş diyorsun siz böylesiniz işte sabit adam olamazsın sen
benim yorumlarimi neden siliyorlar anlamadım herkes gibi bende yaziyorum adamlar akp oy verenlere davar diyor yönetenler benim mesajlari siliyor ayıp bu yapilan size yakismaz

mahmut hem insan ol diyorsun hem kuyruk acin geçmemiş diyorsun siz böylesiniz işte sabit adam olamazsın sen
benim yorumlarimi neden siliyorlar anlamadım herkes gibi bende yaziyorum adamlar akp oy verenlere davar diyor yönetenler benim mesajlari siliyor ayıp bu yapilan size yakismaz
Kardeşim,herkes gibi sende saygı ve sevgi çerçevesinde tabiki,yazabilirsin.
fikir ve düşüncelerini paylaşabilirsin.
yönetim gereksiz iletileri kaldırır.
seninde,daha ılımlı ve kurallar çerçevesinde foruma devam edeceğine inanıyorum.

Bak öncelikle yorumlarını düzgün yaz hem chp ye oy atanlara pkk li diyorsun şimdi de akp ye oy atanlara davar yazıyorlar diyorsun senin ne farkın kaldı şimdi? Hemde kimse burda öyle bişey yazamaz kim hangi partiye verirse versin ben mhp ye attım hep şimdiye kadar ama sen gidipte olayı siyasete bağlıyorsun olmaz böyle.

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...