YENİ BİR VERGİMİZ OLDU %10 SAKAL AT DİYOR DEVLET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaa ne biçim sapıklar var bu grupta ula benim kardaşım 5 vakit namazında ben çok takdir ederim türban takar taksın ben içerim bana karışmaz abim der .insanın içi temiz olucak televizyonda görüyoz türbanı kamufle olarak kullanıp hırsızlık yapanlar çook.ben chp liyim şimdi ben pkk lımıyım bu lafı diyenler kendinize bakın.akıllı olun bak tekrar söylüyorum akıllı oluun.kim nereye oy verirse versin kendi seçimi.bu zamana kadar bana pkk li diyen bi hükümet görmedim.devlet demiyorum.ama artık diyolar chp terörist partisimiş as... ordann kendini bilmezler.30 senem el işinde geçti çamur batakta kimseden çalmadım çaldjrtmamda çalanıda .....
Yok öyle bi dünya ben çiftçiyim arkadaş öyle gelip buraya üye olupta ahkam kesmeyin yapın bu mesleği kazanın ondan sonra burda millete neyi beğenmiyonuz deyin.bir kaç kişi yüzünden grupta kimse kalmayacak klüp haberiniz olsun.siyaset dediniz bi sürü arkadaş gitti bunlar ne peki artık yönetim kendi kendinize yazarsınız fazla sürmez burda kimse kalmaz.ammaa amaç o zatenn kimse konuşmasın sussun

Bugüne kadar oylarımı hep akp ye verdim biçok mecrada akp yi desteklemişimdir ama kabul etmeliyimki malesef yanılanlardan olmuşum. Partinin adı adalet ile başlıyo ama adaletin a sı yok. Torpilin varsa ağada sensin paşada sensin. Torpilin yoksa seni adam yerine koyanda yok. Teşvik verilir zengin alır torpilli alır kpss den yüksek puan alırsın mülakatta elenirsin bi başka torpilli senin önüne geçer. Uğraşır didinir bişeyler üretirsin dışardan ithal gelir yandaşlar parasına para katar sen açlıktan geberirsin. Malesef kabullenmek zor olsada ülkenin hali ortada. Üretmeyen toplumlar yok olmaya mahkumdur hep ithal etmekle ancak günü kurtarırız taşıma suyla değirmen dönmez. Üretmeden ne dolar düşer nede ekonomi düzelir. Birileri cebini doldurur bizlerde ancak burda birbrimizi kırdığımızla kalırız

Uludağ sözlük ekşi sözlük gibi mecralar da dahi aktroler dolu ben gibi engelleyin on numara iş bunlar paralı inanmayanlar araştırsın paralı trol Akp sosyal medyada kendini gösteremiyor o yüzden paralı trollere iş veriliyor bankamatik işçileri ne yapıyor du sanıyorsunuz İstanbul’da 150 geçkin bankamatik işçisi keşfedildi derhal paralar kesildi bunlar onlar işte paralı troller

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Yaa ne biçim sapıklar var bu grupta ula benim kardaşım 5 vakit namazında ben çok takdir ederim türban takar taksın ben içerim bana karışmaz abim der .insanın içi temiz olucak televizyonda görüyoz türbanı kamufle olarak kullanıp hırsızlık yapanlar çook.ben chp liyim şimdi ben pkk lımıyım bu lafı diyenler kendinize bakın.akıllı olun bak tekrar söylüyorum akıllı oluun.kim nereye oy verirse versin kendi seçimi.bu zamana kadar bana pkk li diyen bi hükümet görmedim.devlet demiyorum.ama artık diyolar chp terörist partisimiş as... ordann kendini bilmezler.30 senem el işinde geçti çamur batakta kimseden çalmadım çaldjrtmamda çalanıda .....
Yok öyle bi dünya ben çiftçiyim arkadaş öyle gelip buraya üye olupta ahkam kesmeyin yapın bu mesleği kazanın ondan sonra burda millete neyi beğenmiyonuz deyin.bir kaç kişi yüzünden grupta kimse kalmayacak klüp haberiniz olsun.siyaset dediniz bi sürü arkadaş gitti bunlar ne peki artık yönetim kendi kendinize yazarsınız fazla sürmez burda kimse kalmaz.ammaa amaç o zatenn kimse konuşmasın sussun
Abi ağızlarında öğrenmişler chp liler şöyle böyle dinle alakası yok diye hep bunu diyorlar çünkü diyecek başka şeyleri yok ama bilmiyorlar ki kendini çok masum tanıtan din adamı gbi gösteren ama gerçekte neler yapan kişiler çok.
Artık o kadar saçma topluma denk geldikki chp ye oy atanlara terörist diyecek kadar ahmaklaştı insanlar.
Gerçekten insan olan böyle sözler söyleyip toplumu ayırmaya çalışmaz, kürtlerde cerkezde lazda hepsi kardeşimiz, içimizdeki hainler hariç sadece

şimdi bakın köpek gibi Saracaklar bu sözlerime
Kızılay paraları Ensar vakfına gitti inanmayan araştırsın
Deprem adına toplanan paralarına yol yaptık dediler inanamayan baksın
Yetmedi bizim deprem paralarımız la yapılan yollardan para alıyorlar
Yetmedi Kürdistan bayrağı denilen bezi Atatürk hava alanına astılar inanmayan baksın
Bülent Arınç muhterem hoca dediği kişi feto inanmayan baksın
Milletin evladı bankanın önünden geçti diye sorgulansın bunlar kandırıldık desin inanmayan yine araştırsın baksın
Daha isteyenler varsa Osman öcalanı TRT ye çıkardılar inanamayan baksın
Ayakkabı kutularına para doldurdular inanmayan yine baksın
Ha devam edeyim mi satılık köpek bunlar internette mevcut hadi beni suçlayın yeterlan doğruyu söyleyeceksek ölelim o zaman

şimdi bakın köpek gibi Saracaklar bu sözlerime
Kızılay paraları Ensar vakfına gitti inanmayan araştırsın
Deprem adına toplanan paralarına yol yaptık dediler inanamayan baksın
Yetmedi bizim deprem paralarımız la yapılan yollardan para alıyorlar
Yetmedi Kürdistan bayrağı denilen bezi Atatürk hava alanına astılar inanmayan baksın
Bülent Arınç muhterem hoca dediği kişi feto inanmayan baksın
Milletin evladı bankanın önünden geçti diye sorgulansın bunlar kandırıldık desin inanmayan yine araştırsın baksın
Daha isteyenler varsa Osman öcalanı TRT ye çıkardılar inanamayan baksın
Ayakkabı kutularına para doldurdular inanmayan yine baksın
Ha devam edeyim mi satılık köpek bunlar internette mevcut hadi beni suçlayın yeterlan doğruyu söyleyeceksek ölelim o zaman

Bu yazdıklarım geçmişte yaşananlar bunları hatırlatıp burada paralı trolük yapana şimdi ne diyeceksin ne MHP ne CHP hiç birini tutmuyorum eli nasır beli kanunlaşmaya yüz tutmuş emekçileri tutuyorum şimdi bu insanları kötüle hadi ektiği para etmez sesi çıkarmaz mallı satılır fiyat sonra açıklanır hadi suçla ben ölsem de hak yoluna ölürüm haklı oldukları konulardan bahset haklısın derim milletin hakı milletindir biri çıkıp burada milleti sindiremez ben özgürce ifade edemeyeceksem hakkımı öleyim daha iyi

Niye üstüne alındın sanamı söyledim yoksa yaranmı var terbiyesizlik yapma gocunma benim karnım tok ekmeğimi kendim kazanır yerim alnımım teri ile
Umarım yönetim senin bu terbiyesizliği ni görür
Zoruna gidiyosa okuma sana mı dedim

Lan yazdıkların kime o zaman doğrular kancıkmış senin gibi yaşancılara kancıkca gelir bak paralı trol boşuna çabalama millet sana on numara giydiriyor emin ol yazmayıp ama küfür edenler azınlık az değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...